JIMMY KEY RO S.R.L.
Revenue
3.1M
2024
Profit
-2.8M
2024
Employees
8
2024
Margin
-86,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
JIMMY KEY RO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.1M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #8.339 la cifra de afaceri, #130.212 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- JIMMY KEY RO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -86.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #8.339 la cifra de afaceri, #130.212 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este -23.6× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MONOBRAND SHOP S.R.L. | 3.2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| LUCAS&LION PREST S.R.L. | 3M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| FRANKA STYLE PRODMOB S.R.L. | 3M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| FARMACIA SURA MARE S.R.L. | 2.9M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| FABRECON ROMANIA LIMITED S.R.L. | 2.9M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| BLUELENS OPTIC S.R.L. | 2.9M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| BSK & GO CONVENABIL S.R.L. | 2.8M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| IHAIR MOD SRL | 3.6M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| SOPHIA COM SRL | 3.6M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| CLARITY EXPRESS SRL | 3.2M | 7 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -86.4%
- CA / angajat
- 399K
- Scor risc (0–100)
- 93
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.1M
- Profit net
- -2.8M
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.1M | -2.8M | 8 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la JIMMY KEY RO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- JIMMY KEY RO S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -2.8M
- Rank RO
- #65.431
- MONOBRAND SHOP S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 8
- Profit
- -91.4K
- Rank RO
- #65.586
- LUCAS&LION PREST S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 8
- Profit
- 73.3K
- Rank RO
- #67.774
- FRANKA STYLE PRODMOB S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 8
- Profit
- -132K
- Rank RO
- #68.741
- FARMACIA SURA MARE S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 8
- Profit
- -44.7K
- Rank RO
- #69.561
- FABRECON ROMANIA LIMITED S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 8
- Profit
- -708K
- Rank RO
- #70.141
- BLUELENS OPTIC S.R.L.
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 8
- Profit
- 315K
- Rank RO
- #70.596
- BSK & GO CONVENABIL S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 8
- Profit
- -163K
- Rank RO
- #71.402
- IHAIR MOD SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 8
- Profit
- 772K
- Rank RO
- #59.284
- SOPHIA COM SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 8
- Profit
- 144K
- Rank RO
- #59.122
- CLARITY EXPRESS SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 62.5K
- Rank RO
- #65.368
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| JIMMY KEY RO S.R.L.(current) | 3.1M | 8 | -2.8M | #65.431 |
| MONOBRAND SHOP S.R.L. | 3.2M | 8 | -91.4K | #65.586 |
| LUCAS&LION PREST S.R.L. | 3M | 8 | 73.3K | #67.774 |
| FRANKA STYLE PRODMOB S.R.L. | 3M | 8 | -132K | #68.741 |
| FARMACIA SURA MARE S.R.L. | 2.9M | 8 | -44.7K | #69.561 |
| FABRECON ROMANIA LIMITED S.R.L. | 2.9M | 8 | -708K | #70.141 |
| BLUELENS OPTIC S.R.L. | 2.9M | 8 | 315K | #70.596 |
| BSK & GO CONVENABIL S.R.L. | 2.8M | 8 | -163K | #71.402 |
| IHAIR MOD SRL | 3.6M | 8 | 772K | #59.284 |
| SOPHIA COM SRL | 3.6M | 8 | 144K | #59.122 |
| CLARITY EXPRESS SRL | 3.2M | 7 | 62.5K | #65.368 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | JIMMY KEY RO S.R.L.(you) | MONOBRAND SHOP S.R.L. | LUCAS&LION PREST S.R.L. | FRANKA STYLE PRODMOB S.R.L. | FARMACIA SURA MARE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.1M | 3.2M | 3M | 3M | 2.9M |
| Profit | -2.8M | -91.4K | 73.3K | -132K | -44.7K |
| Margin | -86,4% | -2,9% | 2,4% | -4,4% | -1,5% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “JIMMY KEY RO S.R.L.”.