Competitori și alternative la IVAMET COM S.R.L.
Companii similare cu IVAMET COM S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 25), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| IVAMET COM S.R.L. | 334K | 103K | 2 | #282.013 | #3.767 |
| ANDSOMET S.R.L. | 326K | 49.9K | 2 | #285.054 | #3.805 |
| INFOCONT M SI M SRL | 302K | 15.6K | 2 | #296.086 | #3.912 |
| TEOMSI ELECTRIC S.R.L. | 333K | -289K | 2 | #282.135 | #3.769 |
| QUALITY INSPECTOR S.R.L. | 334K | -19K | 2 | #281.770 | #3.764 |
| SMART-ONE CONSTRUCT S.R.L. | 333K | 6.1K | 2 | #282.272 | #3.770 |
| A&N WELDING TIG S.R.L. | 335K | 5.4K | 2 | #281.666 | #3.762 |
| GSK ECOCONSTRUCT S.R.L. | 333K | 222K | 2 | #282.434 | #3.772 |
| R.A.E.M. CNC TOOLS PRODUCTION SRL | 335K | 15.8K | 2 | #281.613 | #3.761 |
| TURBO TEAM S.R.L. | 335K | 3.6K | 2 | #281.611 | #3.760 |
| NOSS METAL FABRIC S.R.L. | 333K | -377K | 2 | #282.493 | #3.773 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 25, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu IVAMET COM S.R.L..
- ANDSOMET S.R.L. · VALCEA · 326K · Rank #285.054
- INFOCONT M SI M SRL · VALCEA · 302K · Rank #296.086
- TEOMSI ELECTRIC S.R.L. · CLUJ · 333K · Rank #282.135
- QUALITY INSPECTOR S.R.L. · PRAHOVA · 334K · Rank #281.770
- SMART-ONE CONSTRUCT S.R.L. · BACAU · 333K · Rank #282.272
- A&N WELDING TIG S.R.L. · HARGHITA · 335K · Rank #281.666
- GSK ECOCONSTRUCT S.R.L. · CLUJ · 333K · Rank #282.434
- R.A.E.M. CNC TOOLS PRODUCTION SRL · BUCURESTI · 335K · Rank #281.613
- TURBO TEAM S.R.L. · TIMIS · 335K · Rank #281.611
- NOSS METAL FABRIC S.R.L. · BISTRITA-NASAUD · 333K · Rank #282.493