IERMODESTVET S.R.L.
Revenue
372K
2024
Profit
32.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
8,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IERMODESTVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 372K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.345 la cifra de afaceri, #1.628 la profit, #2.992 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IERMODESTVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 372K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.345 la cifra de afaceri, #1.628 la profit, #2.992 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGNIS 2 ZENITH SRL | 371K | 1 | Activități profesionale |
| CLAMIR VET SRL | 375K | 1 | Activități profesionale |
| TOTAL FAUNA SRL | 376K | 1 | Activități profesionale |
| M & A PET HEALTH S.R.L. | 404K | 1 | Activități profesionale |
| PAWS VET S.R.L. | 333K | 1 | Activități profesionale |
| ESTIRI VET SRL | 421K | 1 | Activități profesionale |
| VEBOS EXIM S.R.L. | 372K | 1 | Activități profesionale |
| D & D MAGIC VET S.R.L. | 324K | 1 | Activități profesionale |
| PETKIT PRO SRL | 372K | 1 | Activități profesionale |
| EMPRESA COMERCIAL 08 S.R.L. | 373K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 372K
- Profit net
- 32.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 372K | 32.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IERMODESTVET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IERMODESTVET S.R.L.(current)
- Revenue
- 372K
- Employees
- 0
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #267.642
- AGNIS 2 ZENITH SRL
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #267.863
- CLAMIR VET SRL
- Revenue
- 375K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #266.635
- TOTAL FAUNA SRL
- Revenue
- 376K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.5K
- Rank RO
- #266.122
- M & A PET HEALTH S.R.L.
- Revenue
- 404K
- Employees
- 1
- Profit
- 79.9K
- Rank RO
- #256.826
- PAWS VET S.R.L.
- Revenue
- 333K
- Employees
- 1
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #282.106
- ESTIRI VET SRL
- Revenue
- 421K
- Employees
- 1
- Profit
- 128K
- Rank RO
- #251.334
- VEBOS EXIM S.R.L.
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #267.750
- D & D MAGIC VET S.R.L.
- Revenue
- 324K
- Employees
- 1
- Profit
- 16 lei
- Rank RO
- #286.175
- PETKIT PRO SRL
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 72.2K
- Rank RO
- #267.520
- EMPRESA COMERCIAL 08 S.R.L.
- Revenue
- 373K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #267.459
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IERMODESTVET S.R.L.(current) | 372K | 0 | 32.1K | #267.642 |
| AGNIS 2 ZENITH SRL | 371K | 1 | 1.3K | #267.863 |
| CLAMIR VET SRL | 375K | 1 | -27.3K | #266.635 |
| TOTAL FAUNA SRL | 376K | 1 | -40.5K | #266.122 |
| M & A PET HEALTH S.R.L. | 404K | 1 | 79.9K | #256.826 |
| PAWS VET S.R.L. | 333K | 1 | 106K | #282.106 |
| ESTIRI VET SRL | 421K | 1 | 128K | #251.334 |
| VEBOS EXIM S.R.L. | 372K | 1 | 9.3K | #267.750 |
| D & D MAGIC VET S.R.L. | 324K | 1 | 16 lei | #286.175 |
| PETKIT PRO SRL | 372K | 1 | 72.2K | #267.520 |
| EMPRESA COMERCIAL 08 S.R.L. | 373K | 1 | 10.1K | #267.459 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IERMODESTVET S.R.L.(you) | AGNIS 2 ZENITH SRL | CLAMIR VET SRL | TOTAL FAUNA SRL | M & A PET HEALTH S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 372K | 371K | 375K | 376K | 404K |
| Profit | 32.1K | 1.3K | -27.3K | -40.5K | 79.9K |
| Margin | 8,6% | 0,4% | -7,3% | -10,8% | 19,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IERMODESTVET S.R.L.”.