D & D MAGIC VET S.R.L.
Revenue
324K
2024
Profit
16 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
D & D MAGIC VET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 324K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.535 la cifra de afaceri, #2.473 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- D & D MAGIC VET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 324K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.535 la cifra de afaceri, #2.473 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PAWS VET S.R.L. | 333K | 1 | Activități profesionale |
| ARCAVET CENTER S.R.L. | 312K | 1 | Activități profesionale |
| AGNIS 2 ZENITH SRL | 371K | 1 | Activități profesionale |
| IERMODESTVET S.R.L. | 372K | 1 | Activități profesionale |
| SCUTVET SRL | 324K | 1 | Activități profesionale |
| URBAN VET CONSULT S.R.L. | 325K | 1 | Activități profesionale |
| ACTIVET SHOP S.R.L. | 322K | 1 | Activități profesionale |
| VET PRAX SRL | 325K | 1 | Activități profesionale |
| EUROVETPHARM SRL | 322K | 1 | Activități profesionale |
| OTOVET QUALITY SRL | 325K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- CA / angajat
- 324K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 32%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 324K
- Profit net
- 16 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 324K | 16 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la D & D MAGIC VET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- D & D MAGIC VET S.R.L.(current)
- Revenue
- 324K
- Employees
- 1
- Profit
- 16 lei
- Rank RO
- #286.175
- PAWS VET S.R.L.
- Revenue
- 333K
- Employees
- 1
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #282.106
- ARCAVET CENTER S.R.L.
- Revenue
- 312K
- Employees
- 1
- Profit
- 60.1K
- Rank RO
- #291.032
- AGNIS 2 ZENITH SRL
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #267.863
- IERMODESTVET S.R.L.
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #267.642
- SCUTVET SRL
- Revenue
- 324K
- Employees
- 1
- Profit
- 237K
- Rank RO
- #286.057
- URBAN VET CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 325K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #285.697
- ACTIVET SHOP S.R.L.
- Revenue
- 322K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #286.742
- VET PRAX SRL
- Revenue
- 325K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #285.486
- EUROVETPHARM SRL
- Revenue
- 322K
- Employees
- 1
- Profit
- 156K
- Rank RO
- #286.847
- OTOVET QUALITY SRL
- Revenue
- 325K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #285.461
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| D & D MAGIC VET S.R.L.(current) | 324K | 1 | 16 lei | #286.175 |
| PAWS VET S.R.L. | 333K | 1 | 106K | #282.106 |
| ARCAVET CENTER S.R.L. | 312K | 1 | 60.1K | #291.032 |
| AGNIS 2 ZENITH SRL | 371K | 1 | 1.3K | #267.863 |
| IERMODESTVET S.R.L. | 372K | 1 | 32.1K | #267.642 |
| SCUTVET SRL | 324K | 1 | 237K | #286.057 |
| URBAN VET CONSULT S.R.L. | 325K | 1 | -5.1K | #285.697 |
| ACTIVET SHOP S.R.L. | 322K | 1 | 1.1K | #286.742 |
| VET PRAX SRL | 325K | 1 | 8K | #285.486 |
| EUROVETPHARM SRL | 322K | 1 | 156K | #286.847 |
| OTOVET QUALITY SRL | 325K | 1 | 12.8K | #285.461 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | D & D MAGIC VET S.R.L.(you) | PAWS VET S.R.L. | ARCAVET CENTER S.R.L. | AGNIS 2 ZENITH SRL | IERMODESTVET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 324K | 333K | 312K | 371K | 372K |
| Profit | 16 lei | 106K | 60.1K | 1.3K | 32.1K |
| Margin | 0,0% | 31,9% | 19,2% | 0,4% | 8,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “D & D MAGIC VET S.R.L.”.