I CODE SYSTEMS SRL
Revenue
746K
2024
Profit
3K
2024
Employees
0
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
I CODE SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 746K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.718 la cifra de afaceri, #17.784 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- I CODE SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 746K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.718 la cifra de afaceri, #17.784 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MOUNT STEEL S.R.L. | 750K | 1 | Activități profesionale |
| ADVANTAGE PRO TECH S.R.L. | 750K | 1 | Activități profesionale |
| GEOCIVIL CONS S.R.L. | 750K | 1 | Activități profesionale |
| A-ZET ENGINEER S.R.L. | 734K | 1 | Activități profesionale |
| TARGET ONE CONS S.R.L. | 777K | 1 | Activități profesionale |
| SMART ENVIRONMENT SOLUTIONS S.R.L. | 730K | 1 | Activități profesionale |
| SOFT DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 797K | 1 | Activități profesionale |
| AMVIGO CONSULT SRL | 797K | 1 | Activități profesionale |
| SOLITYRE ENGINEERING S.R.L. | 800K | 1 | Activități profesionale |
| ARHICONSTRUCT COMP S.R.L. | 804K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 746K
- Profit net
- 3K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 746K | 3K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la I CODE SYSTEMS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- I CODE SYSTEMS SRL(current)
- Revenue
- 746K
- Employees
- 0
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #181.228
- MOUNT STEEL S.R.L.
- Revenue
- 750K
- Employees
- 1
- Profit
- -94.7K
- Rank RO
- #181.860
- ADVANTAGE PRO TECH S.R.L.
- Revenue
- 750K
- Employees
- 1
- Profit
- 691K
- Rank RO
- #181.923
- GEOCIVIL CONS S.R.L.
- Revenue
- 750K
- Employees
- 1
- Profit
- 434K
- Rank RO
- #181.985
- A-ZET ENGINEER S.R.L.
- Revenue
- 734K
- Employees
- 1
- Profit
- 654K
- Rank RO
- #184.249
- TARGET ONE CONS S.R.L.
- Revenue
- 777K
- Employees
- 1
- Profit
- 220K
- Rank RO
- #178.104
- SMART ENVIRONMENT SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 730K
- Employees
- 1
- Profit
- 235K
- Rank RO
- #184.807
- SOFT DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 797K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.9K
- Rank RO
- #175.581
- AMVIGO CONSULT SRL
- Revenue
- 797K
- Employees
- 1
- Profit
- 375K
- Rank RO
- #175.491
- SOLITYRE ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 800K
- Employees
- 1
- Profit
- 638K
- Rank RO
- #175.214
- ARHICONSTRUCT COMP S.R.L.
- Revenue
- 804K
- Employees
- 1
- Profit
- 641K
- Rank RO
- #174.689
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| I CODE SYSTEMS SRL(current) | 746K | 0 | 3K | #181.228 |
| MOUNT STEEL S.R.L. | 750K | 1 | -94.7K | #181.860 |
| ADVANTAGE PRO TECH S.R.L. | 750K | 1 | 691K | #181.923 |
| GEOCIVIL CONS S.R.L. | 750K | 1 | 434K | #181.985 |
| A-ZET ENGINEER S.R.L. | 734K | 1 | 654K | #184.249 |
| TARGET ONE CONS S.R.L. | 777K | 1 | 220K | #178.104 |
| SMART ENVIRONMENT SOLUTIONS S.R.L. | 730K | 1 | 235K | #184.807 |
| SOFT DESIGN CONSTRUCT S.R.L. | 797K | 1 | 38.9K | #175.581 |
| AMVIGO CONSULT SRL | 797K | 1 | 375K | #175.491 |
| SOLITYRE ENGINEERING S.R.L. | 800K | 1 | 638K | #175.214 |
| ARHICONSTRUCT COMP S.R.L. | 804K | 1 | 641K | #174.689 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | I CODE SYSTEMS SRL(you) | MOUNT STEEL S.R.L. | ADVANTAGE PRO TECH S.R.L. | GEOCIVIL CONS S.R.L. | A-ZET ENGINEER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 746K | 750K | 750K | 750K | 734K |
| Profit | 3K | -94.7K | 691K | 434K | 654K |
| Margin | 0,4% | -12,6% | 92,1% | 57,9% | 89,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “I CODE SYSTEMS SRL”.