HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.
Revenue
148K
2024
Profit
-39.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
-26,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 148K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.448 la cifra de afaceri, #20.641 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 148K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -26.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.448 la cifra de afaceri, #20.641 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este -6.8× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FRIZERSKI SALON PERA S.R.L. | 148K | 2 | Alte servicii personale |
| AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL | 149K | 2 | Alte servicii personale |
| PERFECT STUDIO ANGEL S.R.L. | 146K | 2 | Alte servicii personale |
| REDBURN STYLE SRL | 150K | 2 | Alte servicii personale |
| HOMAN CARPETS S.R.L. | 155K | 2 | Alte servicii personale |
| G M HAIR STUDIO S.R.L. | 140K | 2 | Alte servicii personale |
| ARTA FRUMUSETII SRL | 156K | 2 | Alte servicii personale |
| IRINA KIS NAILS S.R.L. | 157K | 2 | Alte servicii personale |
| COSMIN UNTARIU STUDIO SRL | 140K | 2 | Alte servicii personale |
| BELLE IMAGE STUDIO SRL | 139K | 2 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -26.6%
- CA / angajat
- 74K
- Scor risc (0–100)
- 63
- Percentil piață (CA)
- Top 48%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 148K
- Profit net
- -39.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 148K | -39.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.(current)
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.4K
- Rank RO
- #435.435
- FRIZERSKI SALON PERA S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.9K
- Rank RO
- #435.216
- AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #434.534
- PERFECT STUDIO ANGEL S.R.L.
- Revenue
- 146K
- Employees
- 2
- Profit
- -145K
- Rank RO
- #437.261
- REDBURN STYLE SRL
- Revenue
- 150K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.6K
- Rank RO
- #433.068
- HOMAN CARPETS S.R.L.
- Revenue
- 155K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.8K
- Rank RO
- #428.363
- G M HAIR STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.3K
- Rank RO
- #443.342
- ARTA FRUMUSETII SRL
- Revenue
- 156K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #426.978
- IRINA KIS NAILS S.R.L.
- Revenue
- 157K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #426.855
- COSMIN UNTARIU STUDIO SRL
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #443.801
- BELLE IMAGE STUDIO SRL
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.4K
- Rank RO
- #445.068
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.(current) | 148K | 2 | -39.4K | #435.435 |
| FRIZERSKI SALON PERA S.R.L. | 148K | 2 | 20.9K | #435.216 |
| AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL | 149K | 2 | 5K | #434.534 |
| PERFECT STUDIO ANGEL S.R.L. | 146K | 2 | -145K | #437.261 |
| REDBURN STYLE SRL | 150K | 2 | -75.6K | #433.068 |
| HOMAN CARPETS S.R.L. | 155K | 2 | 20.8K | #428.363 |
| G M HAIR STUDIO S.R.L. | 140K | 2 | -75.3K | #443.342 |
| ARTA FRUMUSETII SRL | 156K | 2 | 2.9K | #426.978 |
| IRINA KIS NAILS S.R.L. | 157K | 2 | 2.3K | #426.855 |
| COSMIN UNTARIU STUDIO SRL | 140K | 2 | 3.8K | #443.801 |
| BELLE IMAGE STUDIO SRL | 139K | 2 | -37.4K | #445.068 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.(you) | FRIZERSKI SALON PERA S.R.L. | AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL | PERFECT STUDIO ANGEL S.R.L. | REDBURN STYLE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 148K | 148K | 149K | 146K | 150K |
| Profit | -39.4K | 20.9K | 5K | -145K | -75.6K |
| Margin | -26,6% | 14,1% | 3,4% | -99,1% | -50,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.”.