ARTA FRUMUSETII SRL
Revenue
156K
2024
Profit
2.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
1,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARTA FRUMUSETII SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 156K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.183 la cifra de afaceri, #8.143 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARTA FRUMUSETII SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 156K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.183 la cifra de afaceri, #8.143 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IRINA KIS NAILS S.R.L. | 157K | 2 | Alte servicii personale |
| HOMAN CARPETS S.R.L. | 155K | 2 | Alte servicii personale |
| CUT IT PERFECT S.R.L. | 160K | 2 | Alte servicii personale |
| SVETLANA NAILS SRL | 161K | 2 | Alte servicii personale |
| ELITE DOG SALON S.R.L. | 161K | 2 | Alte servicii personale |
| REDBURN STYLE SRL | 150K | 2 | Alte servicii personale |
| LUXURIANT BEAUTY S.R.L. | 163K | 2 | Alte servicii personale |
| AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL | 149K | 2 | Alte servicii personale |
| FRIZERSKI SALON PERA S.R.L. | 148K | 2 | Alte servicii personale |
| HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L. | 148K | 2 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.9%
- CA / angajat
- 78.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 47%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 156K
- Profit net
- 2.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 156K | 2.9K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARTA FRUMUSETII SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARTA FRUMUSETII SRL(current)
- Revenue
- 156K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #426.978
- IRINA KIS NAILS S.R.L.
- Revenue
- 157K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #426.855
- HOMAN CARPETS S.R.L.
- Revenue
- 155K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.8K
- Rank RO
- #428.363
- CUT IT PERFECT S.R.L.
- Revenue
- 160K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #423.169
- SVETLANA NAILS SRL
- Revenue
- 161K
- Employees
- 2
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #422.583
- ELITE DOG SALON S.R.L.
- Revenue
- 161K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.8K
- Rank RO
- #422.077
- REDBURN STYLE SRL
- Revenue
- 150K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.6K
- Rank RO
- #433.068
- LUXURIANT BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.8K
- Rank RO
- #420.683
- AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #434.534
- FRIZERSKI SALON PERA S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.9K
- Rank RO
- #435.216
- HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.4K
- Rank RO
- #435.435
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARTA FRUMUSETII SRL(current) | 156K | 2 | 2.9K | #426.978 |
| IRINA KIS NAILS S.R.L. | 157K | 2 | 2.3K | #426.855 |
| HOMAN CARPETS S.R.L. | 155K | 2 | 20.8K | #428.363 |
| CUT IT PERFECT S.R.L. | 160K | 2 | 6.7K | #423.169 |
| SVETLANA NAILS SRL | 161K | 2 | -7K | #422.583 |
| ELITE DOG SALON S.R.L. | 161K | 2 | 9.8K | #422.077 |
| REDBURN STYLE SRL | 150K | 2 | -75.6K | #433.068 |
| LUXURIANT BEAUTY S.R.L. | 163K | 2 | -31.8K | #420.683 |
| AMO STUDIO HAIR & BEAUTY SRL | 149K | 2 | 5K | #434.534 |
| FRIZERSKI SALON PERA S.R.L. | 148K | 2 | 20.9K | #435.216 |
| HAZZARDSTUDIO 99 S.R.L. | 148K | 2 | -39.4K | #435.435 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARTA FRUMUSETII SRL(you) | IRINA KIS NAILS S.R.L. | HOMAN CARPETS S.R.L. | CUT IT PERFECT S.R.L. | SVETLANA NAILS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 156K | 157K | 155K | 160K | 161K |
| Profit | 2.9K | 2.3K | 20.8K | 6.7K | -7K |
| Margin | 1,9% | 1,5% | 13,4% | 4,2% | -4,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARTA FRUMUSETII SRL”.