HAPPY TOP ANDREAS S.R.L.
Revenue
1.2M
2024
Profit
138K
2024
Employees
4
2024
Margin
11,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
HAPPY TOP ANDREAS S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.320 la cifra de afaceri, #3.769 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- HAPPY TOP ANDREAS S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.320 la cifra de afaceri, #3.769 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PROFI PARTY RENTALS SRL | 1.3M | 4 | Alimentație și servicii |
| BANYA MANAGEMENT SRL | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| ERBOSA CAFE S.R.L. | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| CONFITURE VICTORIEI SRL | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| ITTUPREST SRL | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| QUADRY EVENTS S.R.L. | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| CARE CO PERFORMANCE SRL | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| LEROIV TRANS SRL | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| CAFETECA MAGNOLIA S.R.L. | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
| RESTOKEV S.R.L. | 1.2M | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.7%
- CA / angajat
- 295K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 138K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 138K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la HAPPY TOP ANDREAS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HAPPY TOP ANDREAS S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 138K
- Rank RO
- #137.451
- PROFI PARTY RENTALS SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #130.430
- BANYA MANAGEMENT SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 143K
- Rank RO
- #137.475
- ERBOSA CAFE S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 191K
- Rank RO
- #137.366
- CONFITURE VICTORIEI SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #137.274
- ITTUPREST SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #137.229
- QUADRY EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- -88.8K
- Rank RO
- #138.009
- CARE CO PERFORMANCE SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 455K
- Rank RO
- #138.011
- LEROIV TRANS SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 381K
- Rank RO
- #136.851
- CAFETECA MAGNOLIA S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 205K
- Rank RO
- #136.847
- RESTOKEV S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #138.154
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HAPPY TOP ANDREAS S.R.L.(current) | 1.2M | 4 | 138K | #137.451 |
| PROFI PARTY RENTALS SRL | 1.3M | 4 | 10.7K | #130.430 |
| BANYA MANAGEMENT SRL | 1.2M | 4 | 143K | #137.475 |
| ERBOSA CAFE S.R.L. | 1.2M | 4 | 191K | #137.366 |
| CONFITURE VICTORIEI SRL | 1.2M | 4 | 1.2K | #137.274 |
| ITTUPREST SRL | 1.2M | 4 | 149K | #137.229 |
| QUADRY EVENTS S.R.L. | 1.2M | 4 | -88.8K | #138.009 |
| CARE CO PERFORMANCE SRL | 1.2M | 4 | 455K | #138.011 |
| LEROIV TRANS SRL | 1.2M | 4 | 381K | #136.851 |
| CAFETECA MAGNOLIA S.R.L. | 1.2M | 4 | 205K | #136.847 |
| RESTOKEV S.R.L. | 1.2M | 4 | 15.2K | #138.154 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | HAPPY TOP ANDREAS S.R.L.(you) | PROFI PARTY RENTALS SRL | BANYA MANAGEMENT SRL | ERBOSA CAFE S.R.L. | CONFITURE VICTORIEI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.3M | 1.2M | 1.2M | 1.2M |
| Profit | 138K | 10.7K | 143K | 191K | 1.2K |
| Margin | 11,7% | 0,8% | 12,1% | 16,2% | 0,1% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “HAPPY TOP ANDREAS S.R.L.”.