ITTUPREST SRL
Revenue
969K
2024
Profit
149K
2024
Employees
4
2024
Margin
12,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ITTUPREST SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 969K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.304 la cifra de afaceri, #3.585 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ITTUPREST SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 969K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.304 la cifra de afaceri, #3.585 la profit, #6.085 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| OTEN V&B S.R.L. | 1.1M | 4 | Alimentație și servicii |
| DRANKA BOD SRL | 1.1M | 4 | Alimentație și servicii |
| MILVUS SRL | 1.1M | 4 | Alimentație și servicii |
| RED BLOCK S.R.L. | 1.1M | 4 | Alimentație și servicii |
| MIONA COMSERV SRL | 1.3M | 4 | Alimentație și servicii |
| PANORAMA DEL BARON S.R.L. | 1.3M | 4 | Alimentație și servicii |
| KIP NIGHTS S.R.L. | 1.3M | 4 | Alimentație și servicii |
| NUTRIENTO FOOD S.R.L. | 1M | 4 | Alimentație și servicii |
| MAD & GRILL S.R.L. | 1M | 4 | Alimentație și servicii |
| BUCATARIA ZEN S.R.L. | 1M | 4 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.6%
- CA / angajat
- 295K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 969K
- Profit net
- 149K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 969K | 149K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ITTUPREST SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ITTUPREST SRL(current)
- Revenue
- 969K
- Employees
- 4
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #137.229
- OTEN V&B S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 54.4K
- Rank RO
- #140.251
- DRANKA BOD SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 49.3K
- Rank RO
- #144.278
- MILVUS SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #145.019
- RED BLOCK S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #145.724
- MIONA COMSERV SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #128.277
- PANORAMA DEL BARON S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 53.8K
- Rank RO
- #127.845
- KIP NIGHTS S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- -51.4K
- Rank RO
- #126.438
- NUTRIENTO FOOD S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #148.908
- MAD & GRILL S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 203K
- Rank RO
- #150.165
- BUCATARIA ZEN S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 276K
- Rank RO
- #150.264
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ITTUPREST SRL(current) | 969K | 4 | 149K | #137.229 |
| OTEN V&B S.R.L. | 1.1M | 4 | 54.4K | #140.251 |
| DRANKA BOD SRL | 1.1M | 4 | 49.3K | #144.278 |
| MILVUS SRL | 1.1M | 4 | 139K | #145.019 |
| RED BLOCK S.R.L. | 1.1M | 4 | 6.3K | #145.724 |
| MIONA COMSERV SRL | 1.3M | 4 | 16.2K | #128.277 |
| PANORAMA DEL BARON S.R.L. | 1.3M | 4 | 53.8K | #127.845 |
| KIP NIGHTS S.R.L. | 1.3M | 4 | -51.4K | #126.438 |
| NUTRIENTO FOOD S.R.L. | 1M | 4 | -34K | #148.908 |
| MAD & GRILL S.R.L. | 1M | 4 | 203K | #150.165 |
| BUCATARIA ZEN S.R.L. | 1M | 4 | 276K | #150.264 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ITTUPREST SRL(you) | OTEN V&B S.R.L. | DRANKA BOD SRL | MILVUS SRL | RED BLOCK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 969K | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 149K | 54.4K | 49.3K | 139K | 6.3K |
| Margin | 12,6% | 4,8% | 4,5% | 12,7% | 0,6% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ITTUPREST SRL”.