GOPACK SHAORMA S.R.L.
Revenue
7.3K
2024
Profit
-146K
2024
Employees
1
2024
Margin
-633,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GOPACK SHAORMA S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 7.3K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.323 la cifra de afaceri, #13.004 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GOPACK SHAORMA S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 7.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -633.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.323 la cifra de afaceri, #13.004 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -129.8× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CEREAL SRL | 24K | 1 | Industria alimentară |
| BEST CAKE SHOP S.R.L. | 20.8K | 1 | Industria alimentară |
| ZENDIA S.R.L. | 25.7K | 1 | Industria alimentară |
| EDD PASTRYBAKE S.R.L. | 20.4K | 1 | Industria alimentară |
| PRECIZIA S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| PROSCIUTTO CRUDO DUMBRAVENI S.R.L.-D. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| RAR�U C�TIN� S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| DELICIU S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| LACTO LIA ZIMBRU S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -633.8%
- CA / angajat
- 23K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.3K
- Profit net
- -146K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.3K | -146K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GOPACK SHAORMA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GOPACK SHAORMA S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -146K
- Rank RO
- #624.534
- CEREAL SRL
- Revenue
- 24K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #622.055
- BEST CAKE SHOP S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #630.492
- ZENDIA S.R.L.
- Revenue
- 25.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #617.686
- EDD PASTRYBAKE S.R.L.
- Revenue
- 20.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.5K
- Rank RO
- #631.434
- PRECIZIA S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #624.528
- LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #624.493
- PROSCIUTTO CRUDO DUMBRAVENI S.R.L.-D.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.9K
- Rank RO
- #624.488
- RAR�U C�TIN� S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.1K
- Rank RO
- #624.486
- DELICIU S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.8K
- Rank RO
- #624.645
- LACTO LIA ZIMBRU S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.9K
- Rank RO
- #624.475
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GOPACK SHAORMA S.R.L.(current) | 7.3K | 1 | -146K | #624.534 |
| CEREAL SRL | 24K | 1 | -7.2K | #622.055 |
| BEST CAKE SHOP S.R.L. | 20.8K | 1 | -28.4K | #630.492 |
| ZENDIA S.R.L. | 25.7K | 1 | 7.3K | #617.686 |
| EDD PASTRYBAKE S.R.L. | 20.4K | 1 | -52.5K | #631.434 |
| PRECIZIA S.R.L. | 23K | 1 | -9.5K | #624.528 |
| LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L. | 23K | 1 | 10.3K | #624.493 |
| PROSCIUTTO CRUDO DUMBRAVENI S.R.L.-D. | 23K | 1 | -18.9K | #624.488 |
| RAR�U C�TIN� S.R.L. | 23K | 1 | -31.1K | #624.486 |
| DELICIU S.R.L. | 23K | 1 | -57.8K | #624.645 |
| LACTO LIA ZIMBRU S.R.L. | 23K | 1 | -65.9K | #624.475 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GOPACK SHAORMA S.R.L.(you) | CEREAL SRL | BEST CAKE SHOP S.R.L. | ZENDIA S.R.L. | EDD PASTRYBAKE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.3K | 24K | 20.8K | 25.7K | 20.4K |
| Profit | -146K | -7.2K | -28.4K | 7.3K | -52.5K |
| Margin | -633,8% | -29,8% | -136,6% | 28,3% | -257,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GOPACK SHAORMA S.R.L.”.