DELICIU S.R.L.
Revenue
23K
2024
Profit
-57.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-251,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DELICIU S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 23K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.324 la cifra de afaceri, #11.922 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DELICIU S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 23K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -251.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.324 la cifra de afaceri, #11.922 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -51.5× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L. | 23K | 1 | Industria alimentară |
| PATY FOOD MEM SRL | 23.4K | 1 | Industria alimentară |
| RAW ALCHEMIST RETREAT SRL | 23.6K | 1 | Industria alimentară |
| SUC PRESAT RECE SRL-D | 23.7K | 1 | Industria alimentară |
| PAVLOVA S.R.L. | 22.2K | 1 | Industria alimentară |
| MINS COROLA INVEST S.R.L. | 21.9K | 1 | Industria alimentară |
| GEO & CRISPAN SRL | 21.9K | 1 | Industria alimentară |
| MISEDO PRODCOMPLEX IMPORT EXPORT SRL | 21.8K | 1 | Industria alimentară |
| LAVANDA CAKE S.R.L. | 21.8K | 1 | Industria alimentară |
| PAIZINO PATISERIE S.R.L. | 24.7K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -251.3%
- CA / angajat
- 23K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 23K
- Profit net
- -57.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23K | -57.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DELICIU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DELICIU S.R.L.(current)
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.8K
- Rank RO
- #624.645
- LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #624.493
- PATY FOOD MEM SRL
- Revenue
- 23.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #623.589
- RAW ALCHEMIST RETREAT SRL
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #623.246
- SUC PRESAT RECE SRL-D
- Revenue
- 23.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #622.902
- PAVLOVA S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -43.6K
- Rank RO
- #626.609
- MINS COROLA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -236K
- Rank RO
- #627.414
- GEO & CRISPAN SRL
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #627.486
- MISEDO PRODCOMPLEX IMPORT EXPORT SRL
- Revenue
- 21.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #627.591
- LAVANDA CAKE S.R.L.
- Revenue
- 21.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #627.639
- PAIZINO PATISERIE S.R.L.
- Revenue
- 24.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.9K
- Rank RO
- #620.499
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DELICIU S.R.L.(current) | 23K | 1 | -57.8K | #624.645 |
| LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L. | 23K | 1 | 10.3K | #624.493 |
| PATY FOOD MEM SRL | 23.4K | 1 | 5.5K | #623.589 |
| RAW ALCHEMIST RETREAT SRL | 23.6K | 1 | 0 lei | #623.246 |
| SUC PRESAT RECE SRL-D | 23.7K | 1 | 3.4K | #622.902 |
| PAVLOVA S.R.L. | 22.2K | 1 | -43.6K | #626.609 |
| MINS COROLA INVEST S.R.L. | 21.9K | 1 | -236K | #627.414 |
| GEO & CRISPAN SRL | 21.9K | 1 | 9.2K | #627.486 |
| MISEDO PRODCOMPLEX IMPORT EXPORT SRL | 21.8K | 1 | 12.8K | #627.591 |
| LAVANDA CAKE S.R.L. | 21.8K | 1 | 12.4K | #627.639 |
| PAIZINO PATISERIE S.R.L. | 24.7K | 1 | -64.9K | #620.499 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DELICIU S.R.L.(you) | LORELIN FRUIT&PLANT FACTORY S.R.L. | PATY FOOD MEM SRL | RAW ALCHEMIST RETREAT SRL | SUC PRESAT RECE SRL-D |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 23K | 23K | 23.4K | 23.6K | 23.7K |
| Profit | -57.8K | 10.3K | 5.5K | 0 lei | 3.4K |
| Margin | -251,3% | 44,7% | 23,5% | 0,0% | 14,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DELICIU S.R.L.”.