GIOVU SHARE ENERGY S.R.L.
Revenue
66.4K
2024
Profit
19.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
29,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GIOVU SHARE ENERGY S.R.L. este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 66.4K lei (date 2024). În industria de Învățământ (România), compania este #8.039 la cifra de afaceri, #4.921 la profit, #2.966 la număr angajați din 14.743 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GIOVU SHARE ENERGY S.R.L. este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 66.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Învățământ (România), compania este #8.039 la cifra de afaceri, #4.921 la profit, #2.966 la număr angajați din 14.743 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Învățământ (CAEN 85) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 272K lei
- Marjă medie
- 16.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Învățământ (CAEN 85) — 2024
Industry size
4B
RON revenue
Total companies
14.743
Total employees
19.787
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANS ART COUTURE S.R.L. | 66.4K | 1 | Învățământ |
| QUICK & EASY MATH S.R.L. | 66.3K | 1 | Învățământ |
| SEAFAR YACHTING SRL | 66.3K | 1 | Învățământ |
| IGRAIB S.R.L. | 66.6K | 1 | Învățământ |
| YELLOW HOUSE S.R.L. | 66.7K | 1 | Învățământ |
| FLOWMOVES S.R.L. | 66.1K | 1 | Învățământ |
| BETTER YOU-BETTER LIFE S.R.L. | 66.8K | 1 | Învățământ |
| SPAOPERATIONAL S.R.L. | 66K | 1 | Învățământ |
| LUNAR LEARNING S.R.L. | 66.9K | 1 | Învățământ |
| MEDIAN SPORT CLUB S.R.L. | 66.9K | 1 | Învățământ |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 85)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 29.3%
- CA / angajat
- 66.4K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 66.4K
- Profit net
- 19.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 66.4K | 19.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GIOVU SHARE ENERGY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GIOVU SHARE ENERGY S.R.L.(current)
- Revenue
- 66.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.4K
- Rank RO
- #539.133
- DANS ART COUTURE S.R.L.
- Revenue
- 66.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #539.238
- QUICK & EASY MATH S.R.L.
- Revenue
- 66.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 473 lei
- Rank RO
- #539.292
- SEAFAR YACHTING SRL
- Revenue
- 66.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #539.348
- IGRAIB S.R.L.
- Revenue
- 66.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #538.794
- YELLOW HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 66.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.4K
- Rank RO
- #538.778
- FLOWMOVES S.R.L.
- Revenue
- 66.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.7K
- Rank RO
- #539.647
- BETTER YOU-BETTER LIFE S.R.L.
- Revenue
- 66.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.7K
- Rank RO
- #538.547
- SPAOPERATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 66K
- Employees
- 1
- Profit
- 40.9K
- Rank RO
- #539.746
- LUNAR LEARNING S.R.L.
- Revenue
- 66.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.3K
- Rank RO
- #538.396
- MEDIAN SPORT CLUB S.R.L.
- Revenue
- 66.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.1K
- Rank RO
- #538.373
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GIOVU SHARE ENERGY S.R.L.(current) | 66.4K | 1 | 19.4K | #539.133 |
| DANS ART COUTURE S.R.L. | 66.4K | 1 | 12.8K | #539.238 |
| QUICK & EASY MATH S.R.L. | 66.3K | 1 | 473 lei | #539.292 |
| SEAFAR YACHTING SRL | 66.3K | 1 | 5.8K | #539.348 |
| IGRAIB S.R.L. | 66.6K | 1 | 6.1K | #538.794 |
| YELLOW HOUSE S.R.L. | 66.7K | 1 | -2.4K | #538.778 |
| FLOWMOVES S.R.L. | 66.1K | 1 | 15.7K | #539.647 |
| BETTER YOU-BETTER LIFE S.R.L. | 66.8K | 1 | 12.7K | #538.547 |
| SPAOPERATIONAL S.R.L. | 66K | 1 | 40.9K | #539.746 |
| LUNAR LEARNING S.R.L. | 66.9K | 1 | 38.3K | #538.396 |
| MEDIAN SPORT CLUB S.R.L. | 66.9K | 1 | 17.1K | #538.373 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GIOVU SHARE ENERGY S.R.L.(you) | DANS ART COUTURE S.R.L. | QUICK & EASY MATH S.R.L. | SEAFAR YACHTING SRL | IGRAIB S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 66.4K | 66.4K | 66.3K | 66.3K | 66.6K |
| Profit | 19.4K | 12.8K | 473 lei | 5.8K | 6.1K |
| Margin | 29,3% | 19,3% | 0,7% | 8,7% | 9,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GIOVU SHARE ENERGY S.R.L.”.