GARUX STIL S.R.L.
Revenue
172K
2024
Profit
123K
2024
Employees
2
2024
Margin
37,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
GARUX STIL S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 172K lei (date 2024). În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #2.128 la cifra de afaceri, #675 la profit, #1.813 la număr angajați din 6.351 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- GARUX STIL S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 172K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #2.128 la cifra de afaceri, #675 la profit, #1.813 la număr angajați din 6.351 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare mobilă (CAEN 31) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.2M lei
- Marjă medie
- 2.8%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 13.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare mobilă (CAEN 31) — 2024
Industry size
14.2B
RON revenue
Total companies
6.351
Total employees
48.730
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ARAMIS INVEST SRL2B
- AVIVA SRL577M
- ECOLOR SRL435M
- LEMET SRL251M
- ITALSOFA ROMANIA S.R.L.227M
- PGS SOFA & CO SRL215M
- PLIMOB SA213M
- TAPARO SA190M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UNIC VISION WOOD FCV S.R.L. | 321K | 2 | Fabricare mobilă |
| MYWORKSHOP ITEMS S.R.L. | 306K | 2 | Fabricare mobilă |
| COREMOB ART SRL | 295K | 2 | Fabricare mobilă |
| TRANZACT SRL | 293K | 2 | Fabricare mobilă |
| ARTRAD S.R.L. | 370K | 2 | Fabricare mobilă |
| SOLARIS MOBART S.R.L. | 377K | 2 | Fabricare mobilă |
| RESTAURARI MOBILA S.R.L. | 328K | 2 | Fabricare mobilă |
| INTARSIA ART S.R.L. | 326K | 2 | Fabricare mobilă |
| MAXILAND MOBISMAX SRL | 329K | 2 | Fabricare mobilă |
| MOBIDAN PROD SRL | 333K | 2 | Fabricare mobilă |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 31)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 37.7%
- CA / angajat
- 164K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 32%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 172K
- Profit net
- 123K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 172K | 123K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la GARUX STIL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GARUX STIL S.R.L.(current)
- Revenue
- 172K
- Employees
- 2
- Profit
- 123K
- Rank RO
- #284.434
- UNIC VISION WOOD FCV S.R.L.
- Revenue
- 321K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #287.251
- MYWORKSHOP ITEMS S.R.L.
- Revenue
- 306K
- Employees
- 2
- Profit
- 79.2K
- Rank RO
- #294.088
- COREMOB ART SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 2
- Profit
- 18.1K
- Rank RO
- #308.015
- TRANZACT SRL
- Revenue
- 293K
- Employees
- 2
- Profit
- 34.8K
- Rank RO
- #310.696
- ARTRAD S.R.L.
- Revenue
- 370K
- Employees
- 2
- Profit
- 120K
- Rank RO
- #268.446
- SOLARIS MOBART S.R.L.
- Revenue
- 377K
- Employees
- 2
- Profit
- 197K
- Rank RO
- #265.881
- RESTAURARI MOBILA S.R.L.
- Revenue
- 328K
- Employees
- 2
- Profit
- 68.7K
- Rank RO
- #284.491
- INTARSIA ART S.R.L.
- Revenue
- 326K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #284.984
- MAXILAND MOBISMAX SRL
- Revenue
- 329K
- Employees
- 2
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #283.786
- MOBIDAN PROD SRL
- Revenue
- 333K
- Employees
- 2
- Profit
- 26K
- Rank RO
- #282.204
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GARUX STIL S.R.L.(current) | 172K | 2 | 123K | #284.434 |
| UNIC VISION WOOD FCV S.R.L. | 321K | 2 | 1.4K | #287.251 |
| MYWORKSHOP ITEMS S.R.L. | 306K | 2 | 79.2K | #294.088 |
| COREMOB ART SRL | 295K | 2 | 18.1K | #308.015 |
| TRANZACT SRL | 293K | 2 | 34.8K | #310.696 |
| ARTRAD S.R.L. | 370K | 2 | 120K | #268.446 |
| SOLARIS MOBART S.R.L. | 377K | 2 | 197K | #265.881 |
| RESTAURARI MOBILA S.R.L. | 328K | 2 | 68.7K | #284.491 |
| INTARSIA ART S.R.L. | 326K | 2 | 2.8K | #284.984 |
| MAXILAND MOBISMAX SRL | 329K | 2 | 11.1K | #283.786 |
| MOBIDAN PROD SRL | 333K | 2 | 26K | #282.204 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | GARUX STIL S.R.L.(you) | UNIC VISION WOOD FCV S.R.L. | MYWORKSHOP ITEMS S.R.L. | COREMOB ART SRL | TRANZACT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 172K | 321K | 306K | 295K | 293K |
| Profit | 123K | 1.4K | 79.2K | 18.1K | 34.8K |
| Margin | 37,7% | 0,4% | 25,9% | 6,1% | 11,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “GARUX STIL S.R.L.”.