FLAMIDIA S.R.L.
Revenue
437K
2024
Profit
80.5K
2024
Employees
3
2024
Margin
18,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FLAMIDIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 437K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.137 la cifra de afaceri, #969 la profit, #709 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FLAMIDIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 437K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.137 la cifra de afaceri, #969 la profit, #709 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALMAR VETERINARIA SRL | 439K | 3 | Activități profesionale |
| FINEAN�U VETERINARY SERVICES S.R.L. | 437K | 3 | Activități profesionale |
| COMIR SRL | 442K | 3 | Activități profesionale |
| FARM VET DR. COSTEA TRAIAN SRL | 442K | 3 | Activități profesionale |
| OLTVET S.R.L. | 436K | 3 | Activități profesionale |
| WDR VET GRUP S.R.L. | 444K | 3 | Activități profesionale |
| SEBI COM SRL | 446K | 3 | Activități profesionale |
| CRINU MED VET 2016 SRL | 446K | 3 | Activități profesionale |
| AGROVET �ARA B�RSEI SRL | 432K | 3 | Activități profesionale |
| MIGRIVET SRL | 432K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 18.3%
- CA / angajat
- 146K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 437K
- Profit net
- 80.5K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 437K | 80.5K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FLAMIDIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FLAMIDIA S.R.L.(current)
- Revenue
- 437K
- Employees
- 3
- Profit
- 80.5K
- Rank RO
- #245.611
- ALMAR VETERINARIA SRL
- Revenue
- 439K
- Employees
- 3
- Profit
- 78.2K
- Rank RO
- #245.544
- FINEAN�U VETERINARY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 437K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #246.252
- COMIR SRL
- Revenue
- 442K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #244.942
- FARM VET DR. COSTEA TRAIAN SRL
- Revenue
- 442K
- Employees
- 3
- Profit
- 75.2K
- Rank RO
- #244.871
- OLTVET S.R.L.
- Revenue
- 436K
- Employees
- 3
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #246.491
- WDR VET GRUP S.R.L.
- Revenue
- 444K
- Employees
- 3
- Profit
- 97.8K
- Rank RO
- #244.203
- SEBI COM SRL
- Revenue
- 446K
- Employees
- 3
- Profit
- 176K
- Rank RO
- #243.746
- CRINU MED VET 2016 SRL
- Revenue
- 446K
- Employees
- 3
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #243.725
- AGROVET �ARA B�RSEI SRL
- Revenue
- 432K
- Employees
- 3
- Profit
- 94.6K
- Rank RO
- #247.796
- MIGRIVET SRL
- Revenue
- 432K
- Employees
- 3
- Profit
- 68.8K
- Rank RO
- #247.830
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FLAMIDIA S.R.L.(current) | 437K | 3 | 80.5K | #245.611 |
| ALMAR VETERINARIA SRL | 439K | 3 | 78.2K | #245.544 |
| FINEAN�U VETERINARY SERVICES S.R.L. | 437K | 3 | 3.1K | #246.252 |
| COMIR SRL | 442K | 3 | 1.5K | #244.942 |
| FARM VET DR. COSTEA TRAIAN SRL | 442K | 3 | 75.2K | #244.871 |
| OLTVET S.R.L. | 436K | 3 | 142K | #246.491 |
| WDR VET GRUP S.R.L. | 444K | 3 | 97.8K | #244.203 |
| SEBI COM SRL | 446K | 3 | 176K | #243.746 |
| CRINU MED VET 2016 SRL | 446K | 3 | 204K | #243.725 |
| AGROVET �ARA B�RSEI SRL | 432K | 3 | 94.6K | #247.796 |
| MIGRIVET SRL | 432K | 3 | 68.8K | #247.830 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FLAMIDIA S.R.L.(you) | ALMAR VETERINARIA SRL | FINEAN�U VETERINARY SERVICES S.R.L. | COMIR SRL | FARM VET DR. COSTEA TRAIAN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 437K | 439K | 437K | 442K | 442K |
| Profit | 80.5K | 78.2K | 3.1K | 1.5K | 75.2K |
| Margin | 18,3% | 17,8% | 0,7% | 0,3% | 17,0% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FLAMIDIA S.R.L.”.