Firma (CUI 50751390)
Revenue
33.5K
2024
Profit
25.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
76,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
Firma (CUI 50751390) este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 33.5K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.964 la cifra de afaceri, #2.675 la profit, #4.097 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- Firma (CUI 50751390) este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 33.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.964 la cifra de afaceri, #2.675 la profit, #4.097 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 10.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50631300) | 34.8K | 1 | Construcții |
| Firma (CUI 50786835) | 35.7K | 1 | Construcții |
| Firma (CUI 50450575) | 31.2K | 1 | Construcții |
| ELISAVJERTS SRL | 33.4K | 1 | Construcții |
| OGORU BIOAGRO S.R.L. | 33.4K | 1 | Construcții |
| ONE BY ONE CONSTRUCT S.R.L. | 33.6K | 1 | Construcții |
| VASYPAV S.R.L. | 33.3K | 1 | Construcții |
| ZEUS-HORUS S.R.L. | 33.6K | 1 | Construcții |
| BABAY COM S.R.L. | 33.2K | 1 | Construcții |
| PASSAGE CONSTRUCT S.R.L. | 33.2K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NECUNOSCUT
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 76.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 33.5K
- Profit net
- 25.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 33.5K | 25.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la Firma (CUI 50751390) — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- Firma (CUI 50751390)(current)
- Revenue
- 33.5K
- Employees
- 0
- Profit
- 25.5K
- Rank RO
- #600.455
- Firma (CUI 50631300)
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.5K
- Rank RO
- #597.727
- Firma (CUI 50786835)
- Revenue
- 35.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.6K
- Rank RO
- #595.663
- Firma (CUI 50450575)
- Revenue
- 31.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #605.314
- ELISAVJERTS SRL
- Revenue
- 33.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -189K
- Rank RO
- #600.589
- OGORU BIOAGRO S.R.L.
- Revenue
- 33.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.5K
- Rank RO
- #600.632
- ONE BY ONE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 33.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #600.280
- VASYPAV S.R.L.
- Revenue
- 33.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.5K
- Rank RO
- #600.803
- ZEUS-HORUS S.R.L.
- Revenue
- 33.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #600.109
- BABAY COM S.R.L.
- Revenue
- 33.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #601.012
- PASSAGE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 33.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.6K
- Rank RO
- #601.107
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50751390)(current) | 33.5K | 0 | 25.5K | #600.455 |
| Firma (CUI 50631300) | 34.8K | 1 | 23.5K | #597.727 |
| Firma (CUI 50786835) | 35.7K | 1 | 26.6K | #595.663 |
| Firma (CUI 50450575) | 31.2K | 1 | 13.4K | #605.314 |
| ELISAVJERTS SRL | 33.4K | 1 | -189K | #600.589 |
| OGORU BIOAGRO S.R.L. | 33.4K | 1 | -31.5K | #600.632 |
| ONE BY ONE CONSTRUCT S.R.L. | 33.6K | 1 | -11.1K | #600.280 |
| VASYPAV S.R.L. | 33.3K | 1 | -4.5K | #600.803 |
| ZEUS-HORUS S.R.L. | 33.6K | 1 | 1.2K | #600.109 |
| BABAY COM S.R.L. | 33.2K | 1 | 13.6K | #601.012 |
| PASSAGE CONSTRUCT S.R.L. | 33.2K | 1 | -36.6K | #601.107 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | Firma (CUI 50751390)(you) | Firma (CUI 50631300) | Firma (CUI 50786835) | Firma (CUI 50450575) | ELISAVJERTS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 33.5K | 34.8K | 35.7K | 31.2K | 33.4K |
| Profit | 25.5K | 23.5K | 26.6K | 13.4K | -189K |
| Margin | 76,3% | 67,5% | 74,5% | 43,0% | -566,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50751390)”.