Revenue

18.1K

2024

Profit

6.5K

2024

Employees

1

2024

Margin

35,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

Firma (CUI 50657857) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 18.1K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.559 la cifra de afaceri, #10.011 la profit, #3.678 la număr angajați din 13.452 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
Firma (CUI 50657857) este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 18.1K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.9%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.559 la cifra de afaceri, #10.011 la profit, #3.678 la număr angajați din 13.452 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 69) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#11.559 din 13.452 companii

Top 85.9%

Vezi clasamentul

După profit

#10.011 din 13.452 companii

Top 74.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.678 din 13.452 companii

Top 27.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
440K lei
Marjă medie
27.7%
Angajați medie
2

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri18.1K lei vs medie industrie 440K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit35.9% vs medie industrie 27.7%

Compania este 1.3× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 2

Compania este 0.6× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 69) — 2024

Industry size

5.9B

RON revenue

Total companies

13.452

Total employees

23.084

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50912542)18.1K1Activități profesionale
Firma (CUI 50439747)18.1K1Activități profesionale
Firma (CUI 50489893)18K1Activități profesionale
Firma (CUI 50659467)17.6K1Activități profesionale
Firma (CUI 50523987)17.4K1Activități profesionale
Firma (CUI 50507949)17.4K1Activități profesionale
Firma (CUI 50792748)17.1K1Activități profesionale
Firma (CUI 50886958)19.3K1Activități profesionale
Firma (CUI 50689360)16.8K1Activități profesionale
Firma (CUI 50644342)16.4K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
35.9%
CA / angajat
18.1K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 71%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    18.1K
    Profit net
    6.5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la Firma (CUI 50657857) — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricFirma (CUI 50657857)(you)Firma (CUI 50912542)Firma (CUI 50439747)Firma (CUI 50489893)Firma (CUI 50659467)
Revenue
18.1K
18.1K
18.1K
18K
17.6K
Profit
6.5K
13.6K
1.9K
13.7K
10.7K
Margin
35,9%
75,2%
10,7%
76,1%
60,7%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50657857)”.