Firma (CUI 50449651)
Revenue
73.2K
2024
Profit
-28.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
-38,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
Firma (CUI 50449651) este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 73.2K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #5.939 la cifra de afaceri, #7.461 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- Firma (CUI 50449651) este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în NECUNOSCUT, având o cifră de afaceri de 73.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -38.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #5.939 la cifra de afaceri, #7.461 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -6.7× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50505271) | 73.4K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50498298) | 72.8K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50590625) | 72.3K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50346206) | 71.9K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50432528) | 70.5K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50552192) | 65.3K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50519579) | 64.4K | 1 | Fabricare |
| TRIAS SRL | 73.1K | 1 | Fabricare |
| MAV 68 JF STEEL S.R.L. | 73K | 1 | Fabricare |
| SCHLEIFER SERV S.R.L. | 73.4K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NECUNOSCUT
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -38.5%
- CA / angajat
- 73.2K
- Scor risc (0–100)
- 69
- Percentil piață (CA)
- Top 59%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 73.2K
- Profit net
- -28.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 73.2K | -28.2K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la Firma (CUI 50449651) — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- Firma (CUI 50449651)(current)
- Revenue
- 73.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.2K
- Rank RO
- #528.361
- Firma (CUI 50505271)
- Revenue
- 73.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.3K
- Rank RO
- #527.959
- Firma (CUI 50498298)
- Revenue
- 72.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.5K
- Rank RO
- #528.909
- Firma (CUI 50590625)
- Revenue
- 72.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.7K
- Rank RO
- #529.683
- Firma (CUI 50346206)
- Revenue
- 71.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.7K
- Rank RO
- #530.427
- Firma (CUI 50432528)
- Revenue
- 70.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #532.688
- Firma (CUI 50552192)
- Revenue
- 65.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.2K
- Rank RO
- #540.986
- Firma (CUI 50519579)
- Revenue
- 64.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.9K
- Rank RO
- #542.469
- TRIAS SRL
- Revenue
- 73.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.7K
- Rank RO
- #528.539
- MAV 68 JF STEEL S.R.L.
- Revenue
- 73K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #528.610
- SCHLEIFER SERV S.R.L.
- Revenue
- 73.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #528.065
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| Firma (CUI 50449651)(current) | 73.2K | 1 | -28.2K | #528.361 |
| Firma (CUI 50505271) | 73.4K | 1 | 13.3K | #527.959 |
| Firma (CUI 50498298) | 72.8K | 1 | 23.5K | #528.909 |
| Firma (CUI 50590625) | 72.3K | 1 | 24.7K | #529.683 |
| Firma (CUI 50346206) | 71.9K | 1 | 32.7K | #530.427 |
| Firma (CUI 50432528) | 70.5K | 1 | 18.2K | #532.688 |
| Firma (CUI 50552192) | 65.3K | 1 | 8.2K | #540.986 |
| Firma (CUI 50519579) | 64.4K | 1 | 43.9K | #542.469 |
| TRIAS SRL | 73.1K | 1 | -11.7K | #528.539 |
| MAV 68 JF STEEL S.R.L. | 73K | 1 | -10.8K | #528.610 |
| SCHLEIFER SERV S.R.L. | 73.4K | 1 | -6.5K | #528.065 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | Firma (CUI 50449651)(you) | Firma (CUI 50505271) | Firma (CUI 50498298) | Firma (CUI 50590625) | Firma (CUI 50346206) |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 73.2K | 73.4K | 72.8K | 72.3K | 71.9K |
| Profit | -28.2K | 13.3K | 23.5K | 24.7K | 32.7K |
| Margin | -38,5% | 18,1% | 32,3% | 34,1% | 45,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “Firma (CUI 50449651)”.