FERMA VLAHUL S.R.L.
Revenue
7K
2024
Profit
5.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
78,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FERMA VLAHUL S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.235 la cifra de afaceri, #9.875 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FERMA VLAHUL S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.235 la cifra de afaceri, #9.875 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 25.6× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| METACODING S.R.L. | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EAGLE VIEW PROPERTIES SRL | 6.7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIO AGROINDUSTRIAL LAND SRL | 6.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NICU GRASU SRL | 7.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| THE NUTS HILL CORPORATION S.R.L. | 6.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CALYPSO AGROTEL SRL | 6.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANIROLF CLASS SRL | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA AGRI CRIS S.R.L. | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| VLAD AGRICOL S.R.L. | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 78.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7K
- Profit net
- 5.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7K | 5.5K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FERMA VLAHUL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FERMA VLAHUL S.R.L.(current)
- Revenue
- 7K
- Employees
- 0
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #673.535
- METACODING S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.7K
- Rank RO
- #673.732
- EAGLE VIEW PROPERTIES SRL
- Revenue
- 6.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -134K
- Rank RO
- #674.841
- BIO AGROINDUSTRIAL LAND SRL
- Revenue
- 6.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.3K
- Rank RO
- #675.096
- NICU GRASU SRL
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.5K
- Rank RO
- #672.041
- THE NUTS HILL CORPORATION S.R.L.
- Revenue
- 6.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 561 lei
- Rank RO
- #676.309
- CALYPSO AGROTEL SRL
- Revenue
- 6.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #676.876
- ED VIC BUGHEANU SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #673.531
- ANIROLF CLASS SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #673.434
- FERMA AGRI CRIS S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #673.400
- VLAD AGRICOL S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -156K
- Rank RO
- #673.865
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FERMA VLAHUL S.R.L.(current) | 7K | 0 | 5.5K | #673.535 |
| METACODING S.R.L. | 7K | 1 | -57.7K | #673.732 |
| EAGLE VIEW PROPERTIES SRL | 6.7K | 1 | -134K | #674.841 |
| BIO AGROINDUSTRIAL LAND SRL | 6.6K | 1 | -23.3K | #675.096 |
| NICU GRASU SRL | 7.4K | 1 | -25.5K | #672.041 |
| THE NUTS HILL CORPORATION S.R.L. | 6.3K | 1 | 561 lei | #676.309 |
| CALYPSO AGROTEL SRL | 6.2K | 1 | -1.9K | #676.876 |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | 3.1K | #673.531 |
| ANIROLF CLASS SRL | 7K | 1 | 4.2K | #673.434 |
| FERMA AGRI CRIS S.R.L. | 7K | 1 | 0 lei | #673.400 |
| VLAD AGRICOL S.R.L. | 7K | 1 | -156K | #673.865 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FERMA VLAHUL S.R.L.(you) | METACODING S.R.L. | EAGLE VIEW PROPERTIES SRL | BIO AGROINDUSTRIAL LAND SRL | NICU GRASU SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7K | 7K | 6.7K | 6.6K | 7.4K |
| Profit | 5.5K | -57.7K | -134K | -23.3K | -25.5K |
| Margin | 78,0% | -826,0% | -2002,4% | -353,1% | -343,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FERMA VLAHUL S.R.L.”.