FERMA AGRI CRIS S.R.L.
Revenue
7K
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
0
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
FERMA AGRI CRIS S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.232 la cifra de afaceri, #11.632 la profit, #12.751 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- FERMA AGRI CRIS S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.232 la cifra de afaceri, #11.632 la profit, #12.751 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROMLAND S.R.L. | 7.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PAULOWNIA INVEST SRL | 8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANIROLF CLASS SRL | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SUD CONSTRUCT SRL | 7.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ALEX - LUCAS S.R.L. | 7.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MAIO BIO ENERGY S.R.L. | 7.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA VLAHUL S.R.L. | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| METACODING S.R.L. | 7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRICOLA ZINI S.R.L. | 7.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7K
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7K | 0 lei | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la FERMA AGRI CRIS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- FERMA AGRI CRIS S.R.L.(current)
- Revenue
- 7K
- Employees
- 0
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #673.400
- ROMLAND S.R.L.
- Revenue
- 7.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.1K
- Rank RO
- #672.710
- PAULOWNIA INVEST SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.8K
- Rank RO
- #669.753
- ANIROLF CLASS SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #673.434
- SUD CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #673.322
- ALEX - LUCAS S.R.L.
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #673.310
- MAIO BIO ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #673.284
- ED VIC BUGHEANU SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #673.531
- FERMA VLAHUL S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #673.535
- METACODING S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.7K
- Rank RO
- #673.732
- AGRICOLA ZINI S.R.L.
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.8K
- Rank RO
- #673.180
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| FERMA AGRI CRIS S.R.L.(current) | 7K | 0 | 0 lei | #673.400 |
| ROMLAND S.R.L. | 7.2K | 1 | -65.1K | #672.710 |
| PAULOWNIA INVEST SRL | 8K | 1 | -13.8K | #669.753 |
| ANIROLF CLASS SRL | 7K | 1 | 4.2K | #673.434 |
| SUD CONSTRUCT SRL | 7.1K | 1 | 1K | #673.322 |
| ALEX - LUCAS S.R.L. | 7.1K | 1 | -1.9K | #673.310 |
| MAIO BIO ENERGY S.R.L. | 7.1K | 1 | 3.9K | #673.284 |
| ED VIC BUGHEANU SRL | 7K | 1 | 3.1K | #673.531 |
| FERMA VLAHUL S.R.L. | 7K | 1 | 5.5K | #673.535 |
| METACODING S.R.L. | 7K | 1 | -57.7K | #673.732 |
| AGRICOLA ZINI S.R.L. | 7.1K | 1 | -14.8K | #673.180 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | FERMA AGRI CRIS S.R.L.(you) | ROMLAND S.R.L. | PAULOWNIA INVEST SRL | ANIROLF CLASS SRL | SUD CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7K | 7.2K | 8K | 7K | 7.1K |
| Profit | 0 lei | -65.1K | -13.8K | 4.2K | 1K |
| Margin | 0,0% | -898,6% | -172,6% | 60,2% | 14,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “FERMA AGRI CRIS S.R.L.”.