Competitori și alternative la FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 01), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L. | 26.1K | -9.2K | — | #548.138 | #14.089 |
| AGROCULTURE SANDU SRL | 61.3K | -52.9K | 1 | #547.817 | #14.081 |
| PETROFLORI AGRONIM S.R.L. | 63.3K | 1.3K | — | #544.323 | #14.047 |
| RV BIO EUROPE 77 S.R.L. | 63.7K | -67.5K | 1 | #543.743 | #14.039 |
| RONALDINO S.R.L. | 57.4K | 9.3K | — | #554.763 | #14.189 |
| RIGAGRO S.R.L. | 55.8K | 9.2K | — | #557.489 | #14.231 |
| AGROMAV-BREZAN S.R.L. | 68.1K | -12.7K | — | #536.425 | #13.945 |
| CALIN BIO FRUITS SRL | 61.1K | -22.1K | 1 | #548.113 | #14.088 |
| RENERGY GREEN INVEST SRL | 61.1K | -223K | 1 | #548.083 | #14.087 |
| IBOR PROD S.R.L. | 61.1K | 39.5K | — | #548.067 | #14.086 |
| NL SERVICES SRL | 61.2K | -5.6K | 1 | #547.998 | #14.085 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 01, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L..
- AGROCULTURE SANDU SRL · IASI · 61.3K · Rank #547.817
- PETROFLORI AGRONIM S.R.L. · IASI · 63.3K · Rank #544.323
- RV BIO EUROPE 77 S.R.L. · IASI · 63.7K · Rank #543.743
- RONALDINO S.R.L. · IASI · 57.4K · Rank #554.763
- RIGAGRO S.R.L. · IASI · 55.8K · Rank #557.489
- AGROMAV-BREZAN S.R.L. · IASI · 68.1K · Rank #536.425
- CALIN BIO FRUITS SRL · BUZAU · 61.1K · Rank #548.113
- RENERGY GREEN INVEST SRL · CLUJ · 61.1K · Rank #548.083
- IBOR PROD S.R.L. · MURES · 61.1K · Rank #548.067
- NL SERVICES SRL · TIMIS · 61.2K · Rank #547.998