RONALDINO S.R.L.
Revenue
57.4K
2024
Profit
9.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
16,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
RONALDINO S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 57.4K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.189 la cifra de afaceri, #9.249 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- RONALDINO S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 57.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.189 la cifra de afaceri, #9.249 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 5.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RIGAGRO S.R.L. | 55.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L. | 61.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROCULTURE SANDU SRL | 61.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PETROFLORI AGRONIM S.R.L. | 63.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RV BIO EUROPE 77 S.R.L. | 63.7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MICII STRUTI LA FARCASENI S.R.L. | 51.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PROIECT FIX SRL | 50.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LEKVLADAGROBAR S.R.L. | 57.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PRO PURPLE AGRO S.R.L. | 57.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GEFY LIVAN S.R.L. | 57.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 16.2%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 57.4K
- Profit net
- 9.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 57.4K | 9.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la RONALDINO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RONALDINO S.R.L.(current)
- Revenue
- 57.4K
- Employees
- 0
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #554.763
- RIGAGRO S.R.L.
- Revenue
- 55.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #557.489
- FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 61.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.2K
- Rank RO
- #548.138
- AGROCULTURE SANDU SRL
- Revenue
- 61.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.9K
- Rank RO
- #547.817
- PETROFLORI AGRONIM S.R.L.
- Revenue
- 63.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #544.323
- RV BIO EUROPE 77 S.R.L.
- Revenue
- 63.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.5K
- Rank RO
- #543.743
- MICII STRUTI LA FARCASENI S.R.L.
- Revenue
- 51.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.5K
- Rank RO
- #565.146
- PROIECT FIX SRL
- Revenue
- 50.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.5K
- Rank RO
- #567.383
- LEKVLADAGROBAR S.R.L.
- Revenue
- 57.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.9K
- Rank RO
- #554.780
- PRO PURPLE AGRO S.R.L.
- Revenue
- 57.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -187K
- Rank RO
- #554.732
- GEFY LIVAN S.R.L.
- Revenue
- 57.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #554.815
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RONALDINO S.R.L.(current) | 57.4K | 0 | 9.3K | #554.763 |
| RIGAGRO S.R.L. | 55.8K | 1 | 9.2K | #557.489 |
| FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L. | 61.1K | 1 | -9.2K | #548.138 |
| AGROCULTURE SANDU SRL | 61.3K | 1 | -52.9K | #547.817 |
| PETROFLORI AGRONIM S.R.L. | 63.3K | 1 | 1.3K | #544.323 |
| RV BIO EUROPE 77 S.R.L. | 63.7K | 1 | -67.5K | #543.743 |
| MICII STRUTI LA FARCASENI S.R.L. | 51.4K | 1 | -10.5K | #565.146 |
| PROIECT FIX SRL | 50.2K | 1 | 33.5K | #567.383 |
| LEKVLADAGROBAR S.R.L. | 57.4K | 1 | 13.9K | #554.780 |
| PRO PURPLE AGRO S.R.L. | 57.4K | 1 | -187K | #554.732 |
| GEFY LIVAN S.R.L. | 57.4K | 1 | -8.9K | #554.815 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | RONALDINO S.R.L.(you) | RIGAGRO S.R.L. | FARCAS MARIAN CONSTRUCT S.R.L. | AGROCULTURE SANDU SRL | PETROFLORI AGRONIM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 57.4K | 55.8K | 61.1K | 61.3K | 63.3K |
| Profit | 9.3K | 9.2K | -9.2K | -52.9K | 1.3K |
| Margin | 16,2% | 16,5% | -15,1% | -86,3% | 2,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “RONALDINO S.R.L.”.