Competitori și alternative la EXFOR IANIGRI SRL
Companii similare cu EXFOR IANIGRI SRL în România: aceeași industrie (CAEN 02), același județ (TULCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| EXFOR IANIGRI SRL | 471K | 97.6K | 3 | #236.171 | #2.186 |
| PARTENER SILVIC LUNCA SRL | 427K | 80.8K | 3 | #249.433 | #2.268 |
| HARVISILVA SRL | 471K | 19.6K | 3 | #236.516 | #2.189 |
| PRIMSTYLE CO S.R.L. | 474K | -224K | 3 | #235.541 | #2.184 |
| EXPOCONSTRUCT FOREST SRL | 470K | -122K | 3 | #236.822 | #2.191 |
| TRICART SRL | 468K | -72.4K | 3 | #237.336 | #2.193 |
| TEOLIAN SRL | 477K | -11.1K | 3 | #234.879 | #2.181 |
| NISTOR GRUP INDUSTRY S.R.L. | 479K | 776 lei | 3 | #234.399 | #2.177 |
| ROTSINOLI SRL | 479K | -152K | 3 | #234.328 | #2.176 |
| CARPEA CO S.R.L. | 480K | 123K | 3 | #234.228 | #2.174 |
| SCRIPCIUC FOREST S.R.L. | 465K | 147K | 3 | #238.167 | #2.198 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 02, județ TULCEA, cu venituri și angajați similari cu EXFOR IANIGRI SRL.
- PARTENER SILVIC LUNCA SRL · TULCEA · 427K · Rank #249.433
- HARVISILVA SRL · VRANCEA · 471K · Rank #236.516
- PRIMSTYLE CO S.R.L. · MURES · 474K · Rank #235.541
- EXPOCONSTRUCT FOREST SRL · BIHOR · 470K · Rank #236.822
- TRICART SRL · SATU MARE · 468K · Rank #237.336
- TEOLIAN SRL · IASI · 477K · Rank #234.879
- NISTOR GRUP INDUSTRY S.R.L. · SUCEAVA · 479K · Rank #234.399
- ROTSINOLI SRL · BISTRITA-NASAUD · 479K · Rank #234.328
- CARPEA CO S.R.L. · SUCEAVA · 480K · Rank #234.228
- SCRIPCIUC FOREST S.R.L. · MARAMURES · 465K · Rank #238.167