EXFOR IANIGRI SRL
Revenue
471K
2024
Profit
97.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
20,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EXFOR IANIGRI SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 471K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.186 la cifra de afaceri, #1.154 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 20.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EXFOR IANIGRI SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 471K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 20.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.186 la cifra de afaceri, #1.154 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 4.5× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PARTENER SILVIC LUNCA SRL | 427K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| HARVISILVA SRL | 471K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PRIMSTYLE CO S.R.L. | 474K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXPOCONSTRUCT FOREST SRL | 470K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TRICART SRL | 468K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TEOLIAN SRL | 477K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NISTOR GRUP INDUSTRY S.R.L. | 479K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ROTSINOLI SRL | 479K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CARPEA CO S.R.L. | 480K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SCRIPCIUC FOREST S.R.L. | 465K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 20.7%
- CA / angajat
- 157K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 471K
- Profit net
- 97.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 471K | 97.6K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EXFOR IANIGRI SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EXFOR IANIGRI SRL(current)
- Revenue
- 471K
- Employees
- 3
- Profit
- 97.6K
- Rank RO
- #236.171
- PARTENER SILVIC LUNCA SRL
- Revenue
- 427K
- Employees
- 3
- Profit
- 80.8K
- Rank RO
- #249.433
- HARVISILVA SRL
- Revenue
- 471K
- Employees
- 3
- Profit
- 19.6K
- Rank RO
- #236.516
- PRIMSTYLE CO S.R.L.
- Revenue
- 474K
- Employees
- 3
- Profit
- -224K
- Rank RO
- #235.541
- EXPOCONSTRUCT FOREST SRL
- Revenue
- 470K
- Employees
- 3
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #236.822
- TRICART SRL
- Revenue
- 468K
- Employees
- 3
- Profit
- -72.4K
- Rank RO
- #237.336
- TEOLIAN SRL
- Revenue
- 477K
- Employees
- 3
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #234.879
- NISTOR GRUP INDUSTRY S.R.L.
- Revenue
- 479K
- Employees
- 3
- Profit
- 776 lei
- Rank RO
- #234.399
- ROTSINOLI SRL
- Revenue
- 479K
- Employees
- 3
- Profit
- -152K
- Rank RO
- #234.328
- CARPEA CO S.R.L.
- Revenue
- 480K
- Employees
- 3
- Profit
- 123K
- Rank RO
- #234.228
- SCRIPCIUC FOREST S.R.L.
- Revenue
- 465K
- Employees
- 3
- Profit
- 147K
- Rank RO
- #238.167
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EXFOR IANIGRI SRL(current) | 471K | 3 | 97.6K | #236.171 |
| PARTENER SILVIC LUNCA SRL | 427K | 3 | 80.8K | #249.433 |
| HARVISILVA SRL | 471K | 3 | 19.6K | #236.516 |
| PRIMSTYLE CO S.R.L. | 474K | 3 | -224K | #235.541 |
| EXPOCONSTRUCT FOREST SRL | 470K | 3 | -122K | #236.822 |
| TRICART SRL | 468K | 3 | -72.4K | #237.336 |
| TEOLIAN SRL | 477K | 3 | -11.1K | #234.879 |
| NISTOR GRUP INDUSTRY S.R.L. | 479K | 3 | 776 lei | #234.399 |
| ROTSINOLI SRL | 479K | 3 | -152K | #234.328 |
| CARPEA CO S.R.L. | 480K | 3 | 123K | #234.228 |
| SCRIPCIUC FOREST S.R.L. | 465K | 3 | 147K | #238.167 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EXFOR IANIGRI SRL(you) | PARTENER SILVIC LUNCA SRL | HARVISILVA SRL | PRIMSTYLE CO S.R.L. | EXPOCONSTRUCT FOREST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 471K | 427K | 471K | 474K | 470K |
| Profit | 97.6K | 80.8K | 19.6K | -224K | -122K |
| Margin | 20,7% | 18,9% | 4,2% | -47,1% | -26,1% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EXFOR IANIGRI SRL”.