EVENIMENTE REU�ITE S.R.L.
Revenue
720K
2024
Profit
174K
2024
Employees
4
2024
Margin
24,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EVENIMENTE REU�ITE S.R.L. este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 720K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.131 la cifra de afaceri, #3.525 la profit, #3.733 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EVENIMENTE REU�ITE S.R.L. este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 720K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.131 la cifra de afaceri, #3.525 la profit, #3.733 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 8.0× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NATURVEST SERV SRL | 676K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| IRIS CARPATI SRL | 636K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FRAHEN AGRO S.R.L. | 826K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SPICUL - SOCIETATE AGRICOLA | 721K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRIROBOT S.R.L. | 715K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TOPOLOG AGROSERVIS S.R.L. | 727K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO - FLAVY PREST S.R.L. | 711K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DACOS AGRILAND SRL | 709K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIOGAZ PROD SRL | 706K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CASIMCEA S.R.L. | 706K | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 24.2%
- CA / angajat
- 180K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 720K
- Profit net
- 174K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 720K | 174K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EVENIMENTE REU�ITE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EVENIMENTE REU�ITE S.R.L.(current)
- Revenue
- 720K
- Employees
- 4
- Profit
- 174K
- Rank RO
- #186.372
- NATURVEST SERV SRL
- Revenue
- 676K
- Employees
- 4
- Profit
- 132K
- Rank RO
- #193.321
- IRIS CARPATI SRL
- Revenue
- 636K
- Employees
- 4
- Profit
- 63.5K
- Rank RO
- #200.151
- FRAHEN AGRO S.R.L.
- Revenue
- 826K
- Employees
- 4
- Profit
- -301K
- Rank RO
- #171.889
- SPICUL - SOCIETATE AGRICOLA
- Revenue
- 721K
- Employees
- 4
- Profit
- -18.4K
- Rank RO
- #186.140
- AGRIROBOT S.R.L.
- Revenue
- 715K
- Employees
- 4
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #187.097
- TOPOLOG AGROSERVIS S.R.L.
- Revenue
- 727K
- Employees
- 4
- Profit
- -464K
- Rank RO
- #185.315
- AGRO - FLAVY PREST S.R.L.
- Revenue
- 711K
- Employees
- 4
- Profit
- 67.4K
- Rank RO
- #187.606
- DACOS AGRILAND SRL
- Revenue
- 709K
- Employees
- 4
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #187.949
- BIOGAZ PROD SRL
- Revenue
- 706K
- Employees
- 4
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #188.403
- CASIMCEA S.R.L.
- Revenue
- 706K
- Employees
- 4
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #188.520
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EVENIMENTE REU�ITE S.R.L.(current) | 720K | 4 | 174K | #186.372 |
| NATURVEST SERV SRL | 676K | 4 | 132K | #193.321 |
| IRIS CARPATI SRL | 636K | 4 | 63.5K | #200.151 |
| FRAHEN AGRO S.R.L. | 826K | 4 | -301K | #171.889 |
| SPICUL - SOCIETATE AGRICOLA | 721K | 4 | -18.4K | #186.140 |
| AGRIROBOT S.R.L. | 715K | 4 | 142K | #187.097 |
| TOPOLOG AGROSERVIS S.R.L. | 727K | 4 | -464K | #185.315 |
| AGRO - FLAVY PREST S.R.L. | 711K | 4 | 67.4K | #187.606 |
| DACOS AGRILAND SRL | 709K | 4 | 1.4K | #187.949 |
| BIOGAZ PROD SRL | 706K | 4 | -110K | #188.403 |
| CASIMCEA S.R.L. | 706K | 4 | 42.5K | #188.520 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EVENIMENTE REU�ITE S.R.L.(you) | NATURVEST SERV SRL | IRIS CARPATI SRL | FRAHEN AGRO S.R.L. | SPICUL - SOCIETATE AGRICOLA |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 720K | 676K | 636K | 826K | 721K |
| Profit | 174K | 132K | 63.5K | -301K | -18.4K |
| Margin | 24,2% | 19,5% | 10,0% | -36,5% | -2,6% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EVENIMENTE REU�ITE S.R.L.”.