Competitori și alternative la ESMLOGG SERV S.R.L.
Companii similare cu ESMLOGG SERV S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 52), același județ (ARAD), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ESMLOGG SERV S.R.L. | 278K | 50.8K | 1 | #325.503 | #2.672 |
| GARAJUL S.R.L. | 253K | -691 lei | 1 | #344.519 | #2.740 |
| NATALIA MSM TRANSPORT S.R.L. | 309K | 21.8K | 1 | #292.410 | #2.523 |
| SODIMAX SERVICES S.R.L. | 242K | 142K | 1 | #353.180 | #2.781 |
| FORDAKIN SRL | 278K | 93.9K | 1 | #325.620 | #2.673 |
| ROUTCHEM S.R.L. | 277K | 19.5K | 1 | #325.805 | #2.674 |
| MARINE DIVING SRL | 278K | 52.2K | 1 | #325.026 | #2.671 |
| DMM FREIGHT S.R.L. | 277K | 219K | 1 | #326.083 | #2.675 |
| STRATEGY SCRIPT CODING S.R.L. | 277K | 34.8K | 1 | #326.305 | #2.676 |
| CARPATEN DUN�RE - MAREA NEAGR� S.R.L. | 279K | 165K | 1 | #324.696 | #2.667 |
| A&P LOGISTIC S.R.L. | 279K | 27.1K | 1 | #324.448 | #2.666 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 52, județ ARAD, cu venituri și angajați similari cu ESMLOGG SERV S.R.L..
- GARAJUL S.R.L. · ARAD · 253K · Rank #344.519
- NATALIA MSM TRANSPORT S.R.L. · ARAD · 309K · Rank #292.410
- SODIMAX SERVICES S.R.L. · ARAD · 242K · Rank #353.180
- FORDAKIN SRL · CONSTANTA · 278K · Rank #325.620
- ROUTCHEM S.R.L. · COVASNA · 277K · Rank #325.805
- MARINE DIVING SRL · CONSTANTA · 278K · Rank #325.026
- DMM FREIGHT S.R.L. · VALCEA · 277K · Rank #326.083
- STRATEGY SCRIPT CODING S.R.L. · ILFOV · 277K · Rank #326.305
- CARPATEN DUN�RE - MAREA NEAGR� S.R.L. · CONSTANTA · 279K · Rank #324.696
- A&P LOGISTIC S.R.L. · SIBIU · 279K · Rank #324.448