Competitori și alternative la ERZOINV SRL
Companii similare cu ERZOINV SRL în România: aceeași industrie (CAEN 96), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ERZOINV SRL | 158K | -34.9K | 3 | #425.374 | #6.131 |
| PROMETHEA SAN SRL | 160K | 12.3K | 3 | #423.940 | #6.085 |
| ROMSERV TRANS SRL | 156K | 24.7K | 3 | #427.361 | #6.202 |
| BOSSAN S.R.L. | 160K | 12.7K | 3 | #423.270 | #6.064 |
| KORO SALON SRL | 161K | -72.3K | 3 | #422.591 | #6.040 |
| LENAMAR COMPROD S.R.L. | 154K | 5.1K | 3 | #429.692 | #6.272 |
| INTERCAR IMPEX S.R.L. | 167K | -572 lei | 3 | #417.284 | #5.864 |
| DELADA CARE S.R.L. | 150K | 882 lei | 3 | #433.639 | #6.389 |
| HABARESCU S.R.L. | 147K | 7.3K | 3 | #436.260 | #6.477 |
| ELLAVIR IMPEX SRL | 147K | 936 lei | 3 | #436.662 | #6.495 |
| NEFERTITI LOOK S.R.L. | 142K | -53.4K | 3 | #441.368 | #6.641 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 96, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu ERZOINV SRL.
- PROMETHEA SAN SRL · CLUJ · 160K · Rank #423.940
- ROMSERV TRANS SRL · CLUJ · 156K · Rank #427.361
- BOSSAN S.R.L. · CLUJ · 160K · Rank #423.270
- KORO SALON SRL · CLUJ · 161K · Rank #422.591
- LENAMAR COMPROD S.R.L. · CLUJ · 154K · Rank #429.692
- INTERCAR IMPEX S.R.L. · CLUJ · 167K · Rank #417.284
- DELADA CARE S.R.L. · CLUJ · 150K · Rank #433.639
- HABARESCU S.R.L. · CLUJ · 147K · Rank #436.260
- ELLAVIR IMPEX SRL · CLUJ · 147K · Rank #436.662
- NEFERTITI LOOK S.R.L. · CLUJ · 142K · Rank #441.368