ERZOINV SRL

CUI 26438803·Alte servicii personale·Cluj·Founded 2024

Revenue

158K

2024

Profit

-34.9K

2024

Employees

3

2024

Margin

-22,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ERZOINV SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 158K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.131 la cifra de afaceri, #20.359 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ERZOINV SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 158K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -22.1%).
Poziție în industrie
În industria de Alte servicii personale (România), compania este #6.131 la cifra de afaceri, #20.359 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#6.131 din 23.036 companii

Top 26.6%

Vezi clasamentul

După profit

#20.359 din 23.036 companii

Top 88.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.159 din 23.036 companii

Top 9.4%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
179K lei
Marjă medie
3.9%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri158K lei vs medie industrie 179K lei

Compania este 0.9× față de media industriei

Marjă profit-22.1% vs medie industrie 3.9%

Compania este -5.6× față de media industriei

Angajați3 vs medie industrie 1

Compania este 2.0× față de media industriei

Industry intelligence

Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024

Industry size

4.1B

RON revenue

Total companies

23.036

Total employees

34.237

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
PROMETHEA SAN SRL160K3Alte servicii personale
ROMSERV TRANS SRL156K3Alte servicii personale
BOSSAN S.R.L.160K3Alte servicii personale
KORO SALON SRL161K3Alte servicii personale
LENAMAR COMPROD S.R.L.154K3Alte servicii personale
INTERCAR IMPEX S.R.L.167K3Alte servicii personale
DELADA CARE S.R.L.150K3Alte servicii personale
HABARESCU S.R.L.147K3Alte servicii personale
ELLAVIR IMPEX SRL147K3Alte servicii personale
NEFERTITI LOOK S.R.L.142K3Alte servicii personale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-22.1%
CA / angajat
52.7K
Scor risc (0–100)
61
Percentil piață (CA)
Top 47%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    158K
    Profit net
    -34.9K
    Angajați
    3

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ERZOINV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricERZOINV SRL(you)PROMETHEA SAN SRLROMSERV TRANS SRLBOSSAN S.R.L.KORO SALON SRL
Revenue
158K
160K
156K
160K
161K
Profit
-34.9K
12.3K
24.7K
12.7K
-72.3K
Margin
-22,1%
7,7%
15,8%
7,9%
-44,9%
Employees
3
3
3
3
3
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ERZOINV SRL”.