Competitori și alternative la ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L.
Companii similare cu ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (ARGES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L. | 166K | 8.8K | 3 | #417.750 | #26.573 |
| ANC BADEANA 2009 S.R.L. | 176K | -78.9K | 3 | #408.367 | #26.044 |
| MELCII TURBO CONSTRUCT S.R.L. | 184K | 43.1K | 3 | #401.154 | #25.665 |
| NICU PRESTCONSTRUCT S.R.L. | 166K | -27.5K | 3 | #417.640 | #26.564 |
| AUR DECOR S.R.L. | 166K | -11.5K | 3 | #417.881 | #26.577 |
| TIG TOP EDILE S.R.L. | 191K | 28.7K | 3 | #395.109 | #25.346 |
| ASSILEM CONSTRUC�II S.R.L. | 166K | 64.2K | 3 | #417.904 | #26.582 |
| UPL ZIMBOR S.R.L. | 166K | -13K | 3 | #417.512 | #26.560 |
| HRESCANU CONSTRUCT S.R.L. | 166K | 6K | 3 | #418.036 | #26.588 |
| D�MBANU PROFI S.R.L. | 166K | -64.5K | 3 | #417.428 | #26.558 |
| MARK & LARA CONST S.R.L. | 166K | -42.4K | 3 | #417.371 | #26.553 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ ARGES, cu venituri și angajați similari cu ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L..
- ANC BADEANA 2009 S.R.L. · ARGES · 176K · Rank #408.367
- MELCII TURBO CONSTRUCT S.R.L. · ARGES · 184K · Rank #401.154
- NICU PRESTCONSTRUCT S.R.L. · SATU MARE · 166K · Rank #417.640
- AUR DECOR S.R.L. · GALATI · 166K · Rank #417.881
- TIG TOP EDILE S.R.L. · ARGES · 191K · Rank #395.109
- ASSILEM CONSTRUC�II S.R.L. · GORJ · 166K · Rank #417.904
- UPL ZIMBOR S.R.L. · SALAJ · 166K · Rank #417.512
- HRESCANU CONSTRUCT S.R.L. · SUCEAVA · 166K · Rank #418.036
- D�MBANU PROFI S.R.L. · SATU MARE · 166K · Rank #417.428
- MARK & LARA CONST S.R.L. · SATU MARE · 166K · Rank #417.371