AUR DECOR S.R.L.
Revenue
166K
2024
Profit
-11.5K
2024
Employees
3
2024
Margin
-6,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AUR DECOR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 166K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #26.577 la cifra de afaceri, #42.232 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AUR DECOR S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 166K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #26.577 la cifra de afaceri, #42.232 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.7× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DENISTONE IMPEX SRL | 171K | 3 | Construcții |
| ICA BITA EDIFICII S.R.L. | 173K | 3 | Construcții |
| ELINED CONSTRUCT SRL | 174K | 3 | Construcții |
| MARCOSOVI CONSTRUCT SRL | 179K | 3 | Construcții |
| EKOCRYSBUILD S.R.L. | 150K | 3 | Construcții |
| HOG SED FARM S.R.L. | 185K | 3 | Construcții |
| CONSRENOV GHIOCA S.R.L. | 147K | 3 | Construcții |
| ASSILEM CONSTRUC�II S.R.L. | 166K | 3 | Construcții |
| ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L. | 166K | 3 | Construcții |
| HRESCANU CONSTRUCT S.R.L. | 166K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.9%
- CA / angajat
- 55.3K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 166K
- Profit net
- -11.5K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 166K | -11.5K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AUR DECOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AUR DECOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 166K
- Employees
- 3
- Profit
- -11.5K
- Rank RO
- #417.881
- DENISTONE IMPEX SRL
- Revenue
- 171K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #413.058
- ICA BITA EDIFICII S.R.L.
- Revenue
- 173K
- Employees
- 3
- Profit
- -23K
- Rank RO
- #410.933
- ELINED CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 174K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #410.033
- MARCOSOVI CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 179K
- Employees
- 3
- Profit
- 31K
- Rank RO
- #405.912
- EKOCRYSBUILD S.R.L.
- Revenue
- 150K
- Employees
- 3
- Profit
- -37.6K
- Rank RO
- #432.857
- HOG SED FARM S.R.L.
- Revenue
- 185K
- Employees
- 3
- Profit
- 11.7K
- Rank RO
- #400.387
- CONSRENOV GHIOCA S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 3
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #436.644
- ASSILEM CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 3
- Profit
- 64.2K
- Rank RO
- #417.904
- ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 3
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #417.750
- HRESCANU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 166K
- Employees
- 3
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #418.036
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AUR DECOR S.R.L.(current) | 166K | 3 | -11.5K | #417.881 |
| DENISTONE IMPEX SRL | 171K | 3 | 3.7K | #413.058 |
| ICA BITA EDIFICII S.R.L. | 173K | 3 | -23K | #410.933 |
| ELINED CONSTRUCT SRL | 174K | 3 | 2.1K | #410.033 |
| MARCOSOVI CONSTRUCT SRL | 179K | 3 | 31K | #405.912 |
| EKOCRYSBUILD S.R.L. | 150K | 3 | -37.6K | #432.857 |
| HOG SED FARM S.R.L. | 185K | 3 | 11.7K | #400.387 |
| CONSRENOV GHIOCA S.R.L. | 147K | 3 | -3.2K | #436.644 |
| ASSILEM CONSTRUC�II S.R.L. | 166K | 3 | 64.2K | #417.904 |
| ERMANOS CONSTRUCT RAVY S.R.L. | 166K | 3 | 8.8K | #417.750 |
| HRESCANU CONSTRUCT S.R.L. | 166K | 3 | 6K | #418.036 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AUR DECOR S.R.L.(you) | DENISTONE IMPEX SRL | ICA BITA EDIFICII S.R.L. | ELINED CONSTRUCT SRL | MARCOSOVI CONSTRUCT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 166K | 171K | 173K | 174K | 179K |
| Profit | -11.5K | 3.7K | -23K | 2.1K | 31K |
| Margin | -6,9% | 2,2% | -13,3% | 1,2% | 17,4% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AUR DECOR S.R.L.”.