ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
12K
2024
Profit
-46.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
-388,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 12K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.194 la cifra de afaceri, #35.433 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 12K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -388.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.194 la cifra de afaceri, #35.433 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -34.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALROBUR SRL | 12K | 1 | Construcții |
| IUR T INSTAL CONSTRUCT SRL | 12K | 1 | Construcții |
| BRIZA NORDIC� S.R.L. | 12K | 1 | Construcții |
| TIM CONSTRUCT ALUMINIUM S.R.L. | 12K | 1 | Construcții |
| BAU ALPIN EXPERT CONSTRUCT S.R.L. | 11.9K | 1 | Construcții |
| TERMO EXPERT INS S.R.L. | 12.1K | 1 | Construcții |
| TOTAL TECH INSTALATII S.R.L. | 12.1K | 1 | Construcții |
| INSTALATII COMPLETE HVAC HORECA S.R.L. | 12.1K | 1 | Construcții |
| ADMINSTEL PRAM S.R.L. | 12.1K | 1 | Construcții |
| TOTAL STYLE SRL | 12.1K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -388.9%
- CA / angajat
- 12K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 12K
- Profit net
- -46.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12K | -46.7K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.7K
- Rank RO
- #655.752
- ALROBUR SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #655.752
- IUR T INSTAL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #655.752
- BRIZA NORDIC� S.R.L.
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -206 lei
- Rank RO
- #655.683
- TIM CONSTRUCT ALUMINIUM S.R.L.
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -48.1K
- Rank RO
- #656.047
- BAU ALPIN EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -32K
- Rank RO
- #656.103
- TERMO EXPERT INS S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 864 lei
- Rank RO
- #655.563
- TOTAL TECH INSTALATII S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #655.394
- INSTALATII COMPLETE HVAC HORECA S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #655.385
- ADMINSTEL PRAM S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #655.378
- TOTAL STYLE SRL
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -68.5K
- Rank RO
- #655.346
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L.(current) | 12K | 1 | -46.7K | #655.752 |
| ALROBUR SRL | 12K | 1 | -121K | #655.752 |
| IUR T INSTAL CONSTRUCT SRL | 12K | 1 | -2.2K | #655.752 |
| BRIZA NORDIC� S.R.L. | 12K | 1 | -206 lei | #655.683 |
| TIM CONSTRUCT ALUMINIUM S.R.L. | 12K | 1 | -48.1K | #656.047 |
| BAU ALPIN EXPERT CONSTRUCT S.R.L. | 11.9K | 1 | -32K | #656.103 |
| TERMO EXPERT INS S.R.L. | 12.1K | 1 | 864 lei | #655.563 |
| TOTAL TECH INSTALATII S.R.L. | 12.1K | 1 | -8.1K | #655.394 |
| INSTALATII COMPLETE HVAC HORECA S.R.L. | 12.1K | 1 | -4.6K | #655.385 |
| ADMINSTEL PRAM S.R.L. | 12.1K | 1 | 3.3K | #655.378 |
| TOTAL STYLE SRL | 12.1K | 1 | -68.5K | #655.346 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L.(you) | ALROBUR SRL | IUR T INSTAL CONSTRUCT SRL | BRIZA NORDIC� S.R.L. | TIM CONSTRUCT ALUMINIUM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 12K | 12K | 12K | 12K | 12K |
| Profit | -46.7K | -121K | -2.2K | -206 lei | -48.1K |
| Margin | -388,9% | -1010,7% | -18,4% | -1,7% | -401,6% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENERGY CONNECT SOLUTIONS S.R.L.”.