ELVAL ELECTRO TOP S.R.L.
Revenue
900 lei
2024
Profit
-770 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-16,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ELVAL ELECTRO TOP S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 900 lei lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #31.249 la cifra de afaceri, #27.758 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ELVAL ELECTRO TOP S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 900 lei lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -16.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #31.249 la cifra de afaceri, #27.758 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DM BUILDING AND PLUMBING SERVICES S.R.L. | 4.5K | 1 | Construcții |
| ART INTERNE S.R.L. | 4.5K | 1 | Construcții |
| KROME SERV SRL | 4.9K | 1 | Construcții |
| DANNY DANKO INSTAL S.R.L. | 5K | 1 | Construcții |
| ENIX TERM CONFORT INSTAL S.R.L. | 4.6K | 1 | Construcții |
| GRUPACON RO SRL | 4.6K | 1 | Construcții |
| UNITED CONS S.R.L. | 4.6K | 1 | Construcții |
| ENERGIEVERDE.COM S.R.L. | 4.6K | 1 | Construcții |
| ASIRA INTER SRL | 4.6K | 1 | Construcții |
| Firma (CUI 50724654) | 4.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -16.6%
- Scor risc (0–100)
- 58
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 900 lei
- Profit net
- -770 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 900 lei | -770 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ELVAL ELECTRO TOP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ELVAL ELECTRO TOP S.R.L.(current)
- Revenue
- 900 lei
- Employees
- 0
- Profit
- -770 lei
- Rank RO
- #683.780
- DM BUILDING AND PLUMBING SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 598 lei
- Rank RO
- #684.311
- ART INTERNE S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.5K
- Rank RO
- #684.670
- KROME SERV SRL
- Revenue
- 4.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 249 lei
- Rank RO
- #682.689
- DANNY DANKO INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -202 lei
- Rank RO
- #681.623
- ENIX TERM CONFORT INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #683.776
- GRUPACON RO SRL
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -22K
- Rank RO
- #683.793
- UNITED CONS S.R.L.
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #683.795
- ENERGIEVERDE.COM S.R.L.
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #683.807
- ASIRA INTER SRL
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -51.6K
- Rank RO
- #683.812
- Firma (CUI 50724654)
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #683.819
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ELVAL ELECTRO TOP S.R.L.(current) | 900 lei | 0 | -770 lei | #683.780 |
| DM BUILDING AND PLUMBING SERVICES S.R.L. | 4.5K | 1 | 598 lei | #684.311 |
| ART INTERNE S.R.L. | 4.5K | 1 | -22.5K | #684.670 |
| KROME SERV SRL | 4.9K | 1 | 249 lei | #682.689 |
| DANNY DANKO INSTAL S.R.L. | 5K | 1 | -202 lei | #681.623 |
| ENIX TERM CONFORT INSTAL S.R.L. | 4.6K | 1 | 1.6K | #683.776 |
| GRUPACON RO SRL | 4.6K | 1 | -22K | #683.793 |
| UNITED CONS S.R.L. | 4.6K | 1 | -2.6K | #683.795 |
| ENERGIEVERDE.COM S.R.L. | 4.6K | 1 | -23.8K | #683.807 |
| ASIRA INTER SRL | 4.6K | 1 | -51.6K | #683.812 |
| Firma (CUI 50724654) | 4.6K | 1 | -3.9K | #683.819 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ELVAL ELECTRO TOP S.R.L.(you) | DM BUILDING AND PLUMBING SERVICES S.R.L. | ART INTERNE S.R.L. | KROME SERV SRL | DANNY DANKO INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 900 lei | 4.5K | 4.5K | 4.9K | 5K |
| Profit | -770 lei | 598 lei | -22.5K | 249 lei | -202 lei |
| Margin | -16,6% | 13,3% | -505,7% | 5,1% | -4,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ELVAL ELECTRO TOP S.R.L.”.