ASIRA INTER SRL
Revenue
420 lei
2024
Profit
-51.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-1117,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ASIRA INTER SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 420 lei lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #31.253 la cifra de afaceri, #35.785 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ASIRA INTER SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 420 lei lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1117.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #31.253 la cifra de afaceri, #35.785 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -99.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GREEN PARKING SOLUTIONS S.R.L. | 4.7K | 1 | Construcții |
| CARLA TOP CONCEPT DESIGN S.R.L. | 4.6K | 1 | Construcții |
| AIR CLEAN SPEED S.R.L. | 4.7K | 1 | Construcții |
| D & G FULL CONSTRUCT S.R.L. | 4.5K | 1 | Construcții |
| EXER CRIS S.R.L. | 4.5K | 1 | Construcții |
| TEKTON CLIMA S.R.L. | 4.5K | 1 | Construcții |
| RAFALE TEAM S.R.L. | 4.8K | 1 | Construcții |
| MARIAN TOTAL INSTAL S.R.L. | 4.8K | 1 | Construcții |
| CONSINOX S.R.L. | 4.8K | 1 | Construcții |
| INSTALBOOK UNIVERSAL S.R.L. | 4.9K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1117.0%
- CA / angajat
- 4.6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 420 lei
- Profit net
- -51.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 420 lei | -51.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ASIRA INTER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ASIRA INTER SRL(current)
- Revenue
- 420 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -51.6K
- Rank RO
- #683.812
- GREEN PARKING SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 4.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -37.2K
- Rank RO
- #683.682
- CARLA TOP CONCEPT DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #684.056
- AIR CLEAN SPEED S.R.L.
- Revenue
- 4.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #683.395
- D & G FULL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #684.296
- EXER CRIS S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #684.311
- TEKTON CLIMA S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.1K
- Rank RO
- #684.311
- RAFALE TEAM S.R.L.
- Revenue
- 4.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #683.324
- MARIAN TOTAL INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 4.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.1K
- Rank RO
- #683.083
- CONSINOX S.R.L.
- Revenue
- 4.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 456 lei
- Rank RO
- #682.911
- INSTALBOOK UNIVERSAL S.R.L.
- Revenue
- 4.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.6K
- Rank RO
- #682.811
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ASIRA INTER SRL(current) | 420 lei | 1 | -51.6K | #683.812 |
| GREEN PARKING SOLUTIONS S.R.L. | 4.7K | 1 | -37.2K | #683.682 |
| CARLA TOP CONCEPT DESIGN S.R.L. | 4.6K | 1 | -6.7K | #684.056 |
| AIR CLEAN SPEED S.R.L. | 4.7K | 1 | -9.3K | #683.395 |
| D & G FULL CONSTRUCT S.R.L. | 4.5K | 1 | -1.5K | #684.296 |
| EXER CRIS S.R.L. | 4.5K | 1 | -1.7K | #684.311 |
| TEKTON CLIMA S.R.L. | 4.5K | 1 | -3.1K | #684.311 |
| RAFALE TEAM S.R.L. | 4.8K | 1 | -5.4K | #683.324 |
| MARIAN TOTAL INSTAL S.R.L. | 4.8K | 1 | -14.1K | #683.083 |
| CONSINOX S.R.L. | 4.8K | 1 | 456 lei | #682.911 |
| INSTALBOOK UNIVERSAL S.R.L. | 4.9K | 1 | -7.6K | #682.811 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ASIRA INTER SRL(you) | GREEN PARKING SOLUTIONS S.R.L. | CARLA TOP CONCEPT DESIGN S.R.L. | AIR CLEAN SPEED S.R.L. | D & G FULL CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 420 lei | 4.7K | 4.6K | 4.7K | 4.5K |
| Profit | -51.6K | -37.2K | -6.7K | -9.3K | -1.5K |
| Margin | -1117,0% | -796,7% | -146,4% | -196,7% | -34,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ASIRA INTER SRL”.