DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.
Revenue
1M
2024
Profit
24.3K
2024
Employees
8
2024
Margin
2,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #6.832 la cifra de afaceri, #15.496 la profit, #3.407 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #6.832 la cifra de afaceri, #15.496 la profit, #3.407 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ENERGOPROFIL SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| REPACT TERM SERV SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| IRASYS AUTOMATIC SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| LAUR JENI IMPEX SRL | 1.1M | 7 | Construcții |
| MILIAMPER ELECTRIC SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| ROMACO INSTAL S.R.L. | 1.1M | 9 | Construcții |
| ADIMAR ELECTRIC S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| ASOR ENERGY SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| CRIADI 2000 SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| KLIZENKING EXPERT S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.2%
- CA / angajat
- 136K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 24.3K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 24.3K | 8 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 8
- Profit
- 24.3K
- Rank RO
- #145.020
- ENERGOPROFIL SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 134K
- Rank RO
- #144.316
- REPACT TERM SERV SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -49.6K
- Rank RO
- #143.850
- IRASYS AUTOMATIC SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #142.367
- LAUR JENI IMPEX SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 7
- Profit
- -468K
- Rank RO
- #144.854
- MILIAMPER ELECTRIC SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #144.721
- ROMACO INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 9
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #143.026
- ADIMAR ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 309K
- Rank RO
- #143.916
- ASOR ENERGY SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 607K
- Rank RO
- #146.217
- CRIADI 2000 SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -40.4K
- Rank RO
- #143.712
- KLIZENKING EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #146.475
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.(current) | 1M | 8 | 24.3K | #145.020 |
| ENERGOPROFIL SRL | 1.1M | 8 | 134K | #144.316 |
| REPACT TERM SERV SRL | 1.1M | 8 | -49.6K | #143.850 |
| IRASYS AUTOMATIC SRL | 1.1M | 8 | -114K | #142.367 |
| LAUR JENI IMPEX SRL | 1.1M | 7 | -468K | #144.854 |
| MILIAMPER ELECTRIC SRL | 1.1M | 8 | 1.7K | #144.721 |
| ROMACO INSTAL S.R.L. | 1.1M | 9 | 146K | #143.026 |
| ADIMAR ELECTRIC S.R.L. | 1.1M | 8 | 309K | #143.916 |
| ASOR ENERGY SRL | 1.1M | 8 | 607K | #146.217 |
| CRIADI 2000 SRL | 1.1M | 8 | -40.4K | #143.712 |
| KLIZENKING EXPERT S.R.L. | 1.1M | 8 | -151K | #146.475 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.(you) | ENERGOPROFIL SRL | REPACT TERM SERV SRL | IRASYS AUTOMATIC SRL | LAUR JENI IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 24.3K | 134K | -49.6K | -114K | -468K |
| Margin | 2,2% | 12,2% | -4,5% | -10,2% | -42,9% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.”.