ASOR ENERGY SRL
Revenue
1M
2024
Profit
607K
2024
Employees
8
2024
Margin
56,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ASOR ENERGY SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #6.889 la cifra de afaceri, #2.476 la profit, #3.407 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 56.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ASOR ENERGY SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 56.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #6.889 la cifra de afaceri, #2.476 la profit, #3.407 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 5.0× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KLIZENKING EXPERT S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| BIG CARS BUILDING S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| PROTERMGAZ SOLUTIONS S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| ENTERTECK S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| MILIAMPER ELECTRIC SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| ENERGOPROFIL SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| ADIMAR ELECTRIC S.R.L. | 1.1M | 8 | Construcții |
| REPACT TERM SERV SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
| CRIADI 2000 SRL | 1.1M | 8 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 56.5%
- CA / angajat
- 134K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 607K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 607K | 8 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ASOR ENERGY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ASOR ENERGY SRL(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 8
- Profit
- 607K
- Rank RO
- #146.217
- KLIZENKING EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #146.475
- BIG CARS BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -568K
- Rank RO
- #146.760
- PROTERMGAZ SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 32.2K
- Rank RO
- #146.963
- DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 24.3K
- Rank RO
- #145.020
- ENTERTECK S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 313K
- Rank RO
- #147.816
- MILIAMPER ELECTRIC SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #144.721
- ENERGOPROFIL SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 134K
- Rank RO
- #144.316
- ADIMAR ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 309K
- Rank RO
- #143.916
- REPACT TERM SERV SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -49.6K
- Rank RO
- #143.850
- CRIADI 2000 SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -40.4K
- Rank RO
- #143.712
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ASOR ENERGY SRL(current) | 1M | 8 | 607K | #146.217 |
| KLIZENKING EXPERT S.R.L. | 1.1M | 8 | -151K | #146.475 |
| BIG CARS BUILDING S.R.L. | 1.1M | 8 | -568K | #146.760 |
| PROTERMGAZ SOLUTIONS S.R.L. | 1.1M | 8 | 32.2K | #146.963 |
| DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. | 1.1M | 8 | 24.3K | #145.020 |
| ENTERTECK S.R.L. | 1.1M | 8 | 313K | #147.816 |
| MILIAMPER ELECTRIC SRL | 1.1M | 8 | 1.7K | #144.721 |
| ENERGOPROFIL SRL | 1.1M | 8 | 134K | #144.316 |
| ADIMAR ELECTRIC S.R.L. | 1.1M | 8 | 309K | #143.916 |
| REPACT TERM SERV SRL | 1.1M | 8 | -49.6K | #143.850 |
| CRIADI 2000 SRL | 1.1M | 8 | -40.4K | #143.712 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ASOR ENERGY SRL(you) | KLIZENKING EXPERT S.R.L. | BIG CARS BUILDING S.R.L. | PROTERMGAZ SOLUTIONS S.R.L. | DYNAMIC SPECIALIZED SERV S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 607K | -151K | -568K | 32.2K | 24.3K |
| Margin | 56,5% | -14,1% | -53,2% | 3,0% | 2,2% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ASOR ENERGY SRL”.