Revenue

851K

2024

Profit

585K

2024

Employees

2

2024

Margin

68,5%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

DUAL TRAINING SRL este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 851K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #4.868 la cifra de afaceri, #3.348 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.5%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
DUAL TRAINING SRL este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 851K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 68.5%.
Poziție în industrie
În industria de IT (România), compania este #4.868 la cifra de afaceri, #3.348 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria IT (CAEN 62) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.868 din 36.296 companii

Top 13.4%

Vezi clasamentul

După profit

#3.348 din 36.296 companii

Top 9.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.940 din 36.296 companii

Top 8.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.8M lei
Marjă medie
14.7%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri851K lei vs medie industrie 1.8M lei

Compania este 0.5× față de media industriei

Marjă profit68.5% vs medie industrie 14.7%

Compania este 4.7× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 4

Compania este 0.5× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
68.5%
CA / angajat
427K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 19%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    851K
    Profit net
    585K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la DUAL TRAINING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricDUAL TRAINING SRL(you)ROBOCAT SOLUTIONS SRLMIO IT SOLUTIONS SRLSIOMI SOLUTIONS S.R.L.GEOPRESS SOFTWARE S.R.L.
Revenue
851K
852K
856K
865K
883K
Profit
585K
360K
364K
668K
313K
Margin
68,5%
42,2%
42,5%
77,3%
35,4%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “DUAL TRAINING SRL”.