DHS SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
18.8K
2024
Profit
-864 lei
2024
Employees
0
2024
Margin
-4,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DHS SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 18.8K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.212 la cifra de afaceri, #20.355 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DHS SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 18.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.212 la cifra de afaceri, #20.355 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTO PARTS 101 SRL | 19.6K | 1 | Comerț en-gros |
| PROABS TRANSFORMERS SRL | 19.8K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTO ATAC SRL | 19.9K | 1 | Comerț en-gros |
| FORTUNA LOMAG S.R.L. | 20K | 1 | Comerț en-gros |
| HSC AUTO SERVICE S.R.L. | 20.1K | 1 | Comerț en-gros |
| KRONPERFORMANCE S.R.L. | 21.1K | 1 | Comerț en-gros |
| SEMPER IMPEX S.R.L. | 16.6K | 1 | Comerț en-gros |
| TOYO BRAND SOLUTIONS SRL | 21.3K | 1 | Comerț en-gros |
| DENIS_WASH CAR S.R.L. | 18.8K | 1 | Comerț en-gros |
| SELL & BUY POINT S.R.L. | 18.8K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.6%
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18.8K
- Profit net
- -864 lei
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18.8K | -864 lei | 0 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DHS SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DHS SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 18.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -864 lei
- Rank RO
- #635.846
- AUTO PARTS 101 SRL
- Revenue
- 19.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #633.842
- PROABS TRANSFORMERS SRL
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.2K
- Rank RO
- #633.312
- AUTO ATAC SRL
- Revenue
- 19.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #633.140
- FORTUNA LOMAG S.R.L.
- Revenue
- 20K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #632.425
- HSC AUTO SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 20.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #632.228
- KRONPERFORMANCE S.R.L.
- Revenue
- 21.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 908 lei
- Rank RO
- #629.604
- SEMPER IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #641.924
- TOYO BRAND SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.7K
- Rank RO
- #628.842
- DENIS_WASH CAR S.R.L.
- Revenue
- 18.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #635.834
- SELL & BUY POINT S.R.L.
- Revenue
- 18.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #635.864
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DHS SOLUTIONS S.R.L.(current) | 18.8K | 0 | -864 lei | #635.846 |
| AUTO PARTS 101 SRL | 19.6K | 1 | 4K | #633.842 |
| PROABS TRANSFORMERS SRL | 19.8K | 1 | -53.2K | #633.312 |
| AUTO ATAC SRL | 19.9K | 1 | 0 lei | #633.140 |
| FORTUNA LOMAG S.R.L. | 20K | 1 | -6.3K | #632.425 |
| HSC AUTO SERVICE S.R.L. | 20.1K | 1 | 7.6K | #632.228 |
| KRONPERFORMANCE S.R.L. | 21.1K | 1 | 908 lei | #629.604 |
| SEMPER IMPEX S.R.L. | 16.6K | 1 | -7K | #641.924 |
| TOYO BRAND SOLUTIONS SRL | 21.3K | 1 | 8.7K | #628.842 |
| DENIS_WASH CAR S.R.L. | 18.8K | 1 | 14.5K | #635.834 |
| SELL & BUY POINT S.R.L. | 18.8K | 1 | 7.6K | #635.864 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DHS SOLUTIONS S.R.L.(you) | AUTO PARTS 101 SRL | PROABS TRANSFORMERS SRL | AUTO ATAC SRL | FORTUNA LOMAG S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18.8K | 19.6K | 19.8K | 19.9K | 20K |
| Profit | -864 lei | 4K | -53.2K | 0 lei | -6.3K |
| Margin | -4,6% | 20,5% | -269,0% | 0,0% | -31,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DHS SOLUTIONS S.R.L.”.