DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L.
Revenue
301K
2024
Profit
-15.5K
2024
Employees
3
2024
Margin
-5,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 301K lei (date 2024). În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #1.168 la cifra de afaceri, #3.932 la profit, #683 la număr angajați din 4.647 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte industrii de fabricație, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 301K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -5.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte industrii de fabricație (România), compania este #1.168 la cifra de afaceri, #3.932 la profit, #683 la număr angajați din 4.647 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 10.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alte industrii de fabricație (CAEN 32) — 2024
Industry size
5B
RON revenue
Total companies
4.647
Total employees
16.937
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ART PROTETICAL DENT S.R.L. | 353K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| PATRI DENT SRL | 307K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| VEG INTERDENT SRL | 307K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| LABORATOR PRO DENTA SRL | 306K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| ALESS ROSSE GOLD S.R.L. | 357K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| KERAMENS PRODIMPEX S.R.L. | 313K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| ELDA S.R.L. | 314K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| JEWELERY LAB S.R.L. | 301K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| TRIDENTAL ARTIST LAB S.R.L. | 316K | 3 | Alte industrii de fabricație |
| G3 TEHLAB S.R.L. | 300K | 3 | Alte industrii de fabricație |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 32)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -5.0%
- CA / angajat
- 103K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 33%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 301K
- Profit net
- -15.5K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 301K | -15.5K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L.(current)
- Revenue
- 301K
- Employees
- 3
- Profit
- -15.5K
- Rank RO
- #293.181
- ART PROTETICAL DENT S.R.L.
- Revenue
- 353K
- Employees
- 3
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #274.570
- PATRI DENT SRL
- Revenue
- 307K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #293.314
- VEG INTERDENT SRL
- Revenue
- 307K
- Employees
- 3
- Profit
- 69.1K
- Rank RO
- #293.341
- LABORATOR PRO DENTA SRL
- Revenue
- 306K
- Employees
- 3
- Profit
- 85.2K
- Rank RO
- #293.823
- ALESS ROSSE GOLD S.R.L.
- Revenue
- 357K
- Employees
- 3
- Profit
- -430 lei
- Rank RO
- #273.099
- KERAMENS PRODIMPEX S.R.L.
- Revenue
- 313K
- Employees
- 3
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #290.534
- ELDA S.R.L.
- Revenue
- 314K
- Employees
- 3
- Profit
- 85.6K
- Rank RO
- #290.368
- JEWELERY LAB S.R.L.
- Revenue
- 301K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #296.777
- TRIDENTAL ARTIST LAB S.R.L.
- Revenue
- 316K
- Employees
- 3
- Profit
- 80K
- Rank RO
- #289.503
- G3 TEHLAB S.R.L.
- Revenue
- 300K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #297.878
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L.(current) | 301K | 3 | -15.5K | #293.181 |
| ART PROTETICAL DENT S.R.L. | 353K | 3 | -27.3K | #274.570 |
| PATRI DENT SRL | 307K | 3 | 1.8K | #293.314 |
| VEG INTERDENT SRL | 307K | 3 | 69.1K | #293.341 |
| LABORATOR PRO DENTA SRL | 306K | 3 | 85.2K | #293.823 |
| ALESS ROSSE GOLD S.R.L. | 357K | 3 | -430 lei | #273.099 |
| KERAMENS PRODIMPEX S.R.L. | 313K | 3 | 17.2K | #290.534 |
| ELDA S.R.L. | 314K | 3 | 85.6K | #290.368 |
| JEWELERY LAB S.R.L. | 301K | 3 | 2.2K | #296.777 |
| TRIDENTAL ARTIST LAB S.R.L. | 316K | 3 | 80K | #289.503 |
| G3 TEHLAB S.R.L. | 300K | 3 | 6.3K | #297.878 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L.(you) | ART PROTETICAL DENT S.R.L. | PATRI DENT SRL | VEG INTERDENT SRL | LABORATOR PRO DENTA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 301K | 353K | 307K | 307K | 306K |
| Profit | -15.5K | -27.3K | 1.8K | 69.1K | 85.2K |
| Margin | -5,0% | -7,7% | 0,6% | 22,5% | 27,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DEVADENT TEHNO LABORATORY S.R.L.”.