Competitori și alternative la DERMAMED PLUS SRL
Companii similare cu DERMAMED PLUS SRL în România: aceeași industrie (CAEN 86), același județ (IASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| DERMAMED PLUS SRL | 3.6K | -4.5K | — | #688.886 | #28.030 |
| DENTAL YVO S.R.L. | 3.5K | 2.9K | 1 | #689.172 | #28.042 |
| ONE & ONLY MED S.R.L. | 3.7K | 310 lei | 1 | #688.298 | #28.015 |
| R&B MEDICAL SOLUTIONS SRL | 3.4K | -14.4K | 1 | #689.983 | #28.070 |
| T.A.B. CORPORATION SRL | 3.9K | -7.2K | 1 | #687.270 | #27.983 |
| SENZOFIT BEAUTY S.R.L. | 4K | 4K | 1 | #686.736 | #27.970 |
| CARDIOPTIM S.R.L. | 4.1K | 2.1K | 1 | #686.167 | #27.954 |
| MEDICAL PATHOLOGY-DR. MAZUCH SRL | 3.6K | -10.5K | 1 | #688.839 | #28.028 |
| CHIRUPEDI SRL | 3.6K | -2.5K | 1 | #688.942 | #28.031 |
| WOMEN'S HEALTH OB-GYN S.R.L. | 3.6K | -1.2K | 1 | #688.961 | #28.032 |
| INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. | 3.6K | -5.4K | 1 | #688.711 | #28.026 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 86, județ IASI, cu venituri și angajați similari cu DERMAMED PLUS SRL.
- DENTAL YVO S.R.L. · IASI · 3.5K · Rank #689.172
- ONE & ONLY MED S.R.L. · IASI · 3.7K · Rank #688.298
- R&B MEDICAL SOLUTIONS SRL · IASI · 3.4K · Rank #689.983
- T.A.B. CORPORATION SRL · IASI · 3.9K · Rank #687.270
- SENZOFIT BEAUTY S.R.L. · IASI · 4K · Rank #686.736
- CARDIOPTIM S.R.L. · IASI · 4.1K · Rank #686.167
- MEDICAL PATHOLOGY-DR. MAZUCH SRL · ARAD · 3.6K · Rank #688.839
- CHIRUPEDI SRL · SIBIU · 3.6K · Rank #688.942
- WOMEN'S HEALTH OB-GYN S.R.L. · CLUJ · 3.6K · Rank #688.961
- INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. · ILFOV · 3.6K · Rank #688.711