INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.
Revenue
3.6K
2024
Profit
-5.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-148,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.6K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #28.026 la cifra de afaceri, #27.429 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -148.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #28.026 la cifra de afaceri, #27.429 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.5× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L. | 3.9K | 1 | Sănătate |
| REVIVRE LIFE S.R.L. | 4K | 1 | Sănătate |
| RICHMOND DENTAL S.R.L. | 3.6K | 1 | Sănătate |
| FCL MEDSAVE S.R.L. | 3.6K | 1 | Sănătate |
| HELP MED CORPORATION SRL | 3.6K | 1 | Sănătate |
| MEDICAL PATHOLOGY-DR. MAZUCH SRL | 3.6K | 1 | Sănătate |
| SANCRISMED S.R.L. | 3.6K | 1 | Sănătate |
| VIC SMILE PRO S.R.L. | 3.6K | 1 | Sănătate |
| DERMAMED PLUS SRL | 3.6K | 1 | Sănătate |
| CHIRUPEDI SRL | 3.6K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -148.9%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.6K
- Profit net
- -5.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.6K | -5.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 0
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #688.711
- TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L.
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #687.328
- REVIVRE LIFE S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 78 lei
- Rank RO
- #686.663
- RICHMOND DENTAL S.R.L.
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #688.711
- FCL MEDSAVE S.R.L.
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.7K
- Rank RO
- #688.704
- HELP MED CORPORATION SRL
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #688.680
- MEDICAL PATHOLOGY-DR. MAZUCH SRL
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.5K
- Rank RO
- #688.839
- SANCRISMED S.R.L.
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #688.643
- VIC SMILE PRO S.R.L.
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.2K
- Rank RO
- #688.630
- DERMAMED PLUS SRL
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.5K
- Rank RO
- #688.886
- CHIRUPEDI SRL
- Revenue
- 3.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #688.942
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.(current) | 3.6K | 0 | -5.4K | #688.711 |
| TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L. | 3.9K | 1 | -1.7K | #687.328 |
| REVIVRE LIFE S.R.L. | 4K | 1 | 78 lei | #686.663 |
| RICHMOND DENTAL S.R.L. | 3.6K | 1 | -1.2K | #688.711 |
| FCL MEDSAVE S.R.L. | 3.6K | 1 | -16.7K | #688.704 |
| HELP MED CORPORATION SRL | 3.6K | 1 | 2.6K | #688.680 |
| MEDICAL PATHOLOGY-DR. MAZUCH SRL | 3.6K | 1 | -10.5K | #688.839 |
| SANCRISMED S.R.L. | 3.6K | 1 | -2.7K | #688.643 |
| VIC SMILE PRO S.R.L. | 3.6K | 1 | -11.2K | #688.630 |
| DERMAMED PLUS SRL | 3.6K | 1 | -4.5K | #688.886 |
| CHIRUPEDI SRL | 3.6K | 1 | -2.5K | #688.942 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.(you) | TOTAL PHYSIO RECOVERY S.R.L. | REVIVRE LIFE S.R.L. | RICHMOND DENTAL S.R.L. | FCL MEDSAVE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.6K | 3.9K | 4K | 3.6K | 3.6K |
| Profit | -5.4K | -1.7K | 78 lei | -1.2K | -16.7K |
| Margin | -148,9% | -43,6% | 1,9% | -33,9% | -462,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.”.