DE&DI MELEK SRL

CUI 37616353·Alimentație și servicii·Timis·Founded 2024

Revenue

282K

2024

Profit

38.4K

2024

Employees

1

2024

Margin

13,4%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

DE&DI MELEK SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 282K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #11.756 la cifra de afaceri, #6.897 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.4%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
DE&DI MELEK SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 282K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.4%.
Poziție în industrie
În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #11.756 la cifra de afaceri, #6.897 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#11.756 din 30.688 companii

Top 38.3%

Vezi clasamentul

După profit

#6.897 din 30.688 companii

Top 22.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#12.052 din 30.688 companii

Top 39.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
6.6%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri282K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit13.4% vs medie industrie 6.6%

Compania este 2.0× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024

Industry size

34.2B

RON revenue

Total companies

30.688

Total employees

131.741

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
TIM TRADE 64 DISTRIBUTION SRL288K1Alimentație și servicii
SNACK BAR ARTIS SRL285K1Alimentație și servicii
ALDANIO FCA 2018 SRL284K1Alimentație și servicii
LA FLORINEL FOOD S.R.L.284K1Alimentație și servicii
SIME CLUB S.R.L.283K1Alimentație și servicii
LORD HORNYAK S.R.L.293K1Alimentație și servicii
MOBICO FOODS S.R.L.281K1Alimentație și servicii
SCHATECO FOOD SRL295K1Alimentație și servicii
ANI & SIA GOOD SRL280K1Alimentație și servicii
VENUS UNO SRL280K1Alimentație și servicii

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
13.4%
CA / angajat
288K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 35%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    282K
    Profit net
    38.4K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la DE&DI MELEK SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricDE&DI MELEK SRL(you)TIM TRADE 64 DISTRIBUTION SRLSNACK BAR ARTIS SRLALDANIO FCA 2018 SRLLA FLORINEL FOOD S.R.L.
Revenue
282K
288K
285K
284K
284K
Profit
38.4K
16.9K
61.5K
29K
-93.3K
Margin
13,4%
5,9%
21,6%
10,2%
-32,9%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “DE&DI MELEK SRL”.