DARLING ACOUSTICS S.R.L.
Revenue
7.7K
2024
Profit
-92.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-120,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DARLING ACOUSTICS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 7.7K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #614 la cifra de afaceri, #815 la profit, #626 la număr angajați din 888 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DARLING ACOUSTICS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 7.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -120.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #614 la cifra de afaceri, #815 la profit, #626 la număr angajați din 888 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 26) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 21.3M lei
- Marjă medie
- 3.8%
- Angajați medie
- 37
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -32.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 26) — 2024
Industry size
18.9B
RON revenue
Total companies
888
Total employees
32.564
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EWORKS CONTROL S.R.L. | 76.6K | 1 | Fabricare |
| MESO PHARMA INTERNATIONAL S.R.L. | 76.6K | 1 | Fabricare |
| DEVTRONICS SAT SRL | 76.7K | 1 | Fabricare |
| GRAPHIC ART S.R.L. | 76.7K | 1 | Fabricare |
| DEVENG S.R.L. | 76.1K | 1 | Fabricare |
| DATRONIX COMPUTER S.R.L. | 77.4K | 1 | Fabricare |
| PARTIUM SPECIAL TOOLS S.R.L. | 74.3K | 1 | Fabricare |
| OPTIMIR S.R.L. | 79.1K | 1 | Fabricare |
| MEDI OPTIC S.R.L. | 73.3K | 1 | Fabricare |
| ARCTOS INNOVATION SRL | 73.2K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 26)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -120.9%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 58%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.7K
- Profit net
- -92.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.7K | -92.4K | — |
Explore
Industry (CAEN 26)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DARLING ACOUSTICS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DARLING ACOUSTICS S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 0
- Profit
- -92.4K
- Rank RO
- #523.411
- EWORKS CONTROL S.R.L.
- Revenue
- 76.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.6K
- Rank RO
- #523.317
- MESO PHARMA INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 76.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.4K
- Rank RO
- #523.219
- DEVTRONICS SAT SRL
- Revenue
- 76.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -4K
- Rank RO
- #523.118
- GRAPHIC ART S.R.L.
- Revenue
- 76.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.8K
- Rank RO
- #523.018
- DEVENG S.R.L.
- Revenue
- 76.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #523.928
- DATRONIX COMPUTER S.R.L.
- Revenue
- 77.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.8K
- Rank RO
- #522.084
- PARTIUM SPECIAL TOOLS S.R.L.
- Revenue
- 74.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #526.638
- OPTIMIR S.R.L.
- Revenue
- 79.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #519.600
- MEDI OPTIC S.R.L.
- Revenue
- 73.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.2K
- Rank RO
- #528.235
- ARCTOS INNOVATION SRL
- Revenue
- 73.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 34.2K
- Rank RO
- #528.349
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DARLING ACOUSTICS S.R.L.(current) | 7.7K | 0 | -92.4K | #523.411 |
| EWORKS CONTROL S.R.L. | 76.6K | 1 | 25.6K | #523.317 |
| MESO PHARMA INTERNATIONAL S.R.L. | 76.6K | 1 | -41.4K | #523.219 |
| DEVTRONICS SAT SRL | 76.7K | 1 | -4K | #523.118 |
| GRAPHIC ART S.R.L. | 76.7K | 1 | -34.8K | #523.018 |
| DEVENG S.R.L. | 76.1K | 1 | 4.9K | #523.928 |
| DATRONIX COMPUTER S.R.L. | 77.4K | 1 | 37.8K | #522.084 |
| PARTIUM SPECIAL TOOLS S.R.L. | 74.3K | 1 | 14K | #526.638 |
| OPTIMIR S.R.L. | 79.1K | 1 | 2.4K | #519.600 |
| MEDI OPTIC S.R.L. | 73.3K | 1 | -31.2K | #528.235 |
| ARCTOS INNOVATION SRL | 73.2K | 1 | 34.2K | #528.349 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DARLING ACOUSTICS S.R.L.(you) | EWORKS CONTROL S.R.L. | MESO PHARMA INTERNATIONAL S.R.L. | DEVTRONICS SAT SRL | GRAPHIC ART S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.7K | 76.6K | 76.6K | 76.7K | 76.7K |
| Profit | -92.4K | 25.6K | -41.4K | -4K | -34.8K |
| Margin | -120,9% | 33,5% | -54,0% | -5,2% | -45,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DARLING ACOUSTICS S.R.L.”.