DALV CATERING SRL
Revenue
1.1M
2024
Profit
-110K
2024
Employees
6
2024
Margin
-10,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DALV CATERING SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.746 la cifra de afaceri, #28.812 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DALV CATERING SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -10.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.746 la cifra de afaceri, #28.812 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este -1.6× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BEST SOL HORECA SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| K & B LA TURCU S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| THE COFFEE JOINT S.R.L. | 993K | 6 | Alimentație și servicii |
| CUBOLOGIS EV S.R.L. | 955K | 6 | Alimentație și servicii |
| BOCA FLOBE INVEST SRL | 926K | 6 | Alimentație și servicii |
| BOBICOR ALEXINA S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| NSPNIC 2017 SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| BROTURTUR S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| DALLEN INVESTMENT GROUP SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -10.4%
- CA / angajat
- 177K
- Scor risc (0–100)
- 55
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.1M
- Profit net
- -110K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1M | -110K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DALV CATERING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DALV CATERING SRL(current)
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #147.539
- BEST SOL HORECA SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 54.9K
- Rank RO
- #145.435
- K & B LA TURCU S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -261K
- Rank RO
- #145.402
- THE COFFEE JOINT S.R.L.
- Revenue
- 993K
- Employees
- 6
- Profit
- -201K
- Rank RO
- #153.727
- CUBOLOGIS EV S.R.L.
- Revenue
- 955K
- Employees
- 6
- Profit
- 37.6K
- Rank RO
- #157.552
- BOCA FLOBE INVEST SRL
- Revenue
- 926K
- Employees
- 6
- Profit
- -81.4K
- Rank RO
- #160.561
- BOBICOR ALEXINA S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 10.5K
- Rank RO
- #147.489
- NSPNIC 2017 SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -54.7K
- Rank RO
- #147.613
- ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -256K
- Rank RO
- #147.442
- BROTURTUR S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 94K
- Rank RO
- #147.758
- DALLEN INVESTMENT GROUP SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #147.833
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DALV CATERING SRL(current) | 1.1M | 6 | -110K | #147.539 |
| BEST SOL HORECA SRL | 1.1M | 6 | 54.9K | #145.435 |
| K & B LA TURCU S.R.L. | 1.1M | 6 | -261K | #145.402 |
| THE COFFEE JOINT S.R.L. | 993K | 6 | -201K | #153.727 |
| CUBOLOGIS EV S.R.L. | 955K | 6 | 37.6K | #157.552 |
| BOCA FLOBE INVEST SRL | 926K | 6 | -81.4K | #160.561 |
| BOBICOR ALEXINA S.R.L. | 1.1M | 6 | 10.5K | #147.489 |
| NSPNIC 2017 SRL | 1.1M | 6 | -54.7K | #147.613 |
| ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L. | 1.1M | 6 | -256K | #147.442 |
| BROTURTUR S.R.L. | 1.1M | 6 | 94K | #147.758 |
| DALLEN INVESTMENT GROUP SRL | 1.1M | 6 | 195K | #147.833 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DALV CATERING SRL(you) | BEST SOL HORECA SRL | K & B LA TURCU S.R.L. | THE COFFEE JOINT S.R.L. | CUBOLOGIS EV S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 993K | 955K |
| Profit | -110K | 54.9K | -261K | -201K | 37.6K |
| Margin | -10,4% | 5,1% | -24,1% | -20,3% | 3,9% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DALV CATERING SRL”.