BROTURTUR S.R.L.
Revenue
1M
2024
Profit
94K
2024
Employees
6
2024
Margin
8,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BROTURTUR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.757 la cifra de afaceri, #4.601 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BROTURTUR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #5.757 la cifra de afaceri, #4.601 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROZIN-STONE S.R.L. | 927K | 6 | Alimentație și servicii |
| DALLEN INVESTMENT GROUP SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| NSPNIC 2017 SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| AGAPE RESTAURANTS S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| DALV CATERING SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| BOBICOR ALEXINA S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L. | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| GEOFLOR PRODEXIM SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
| ONZE CHEMICAL SRL | 1M | 6 | Alimentație și servicii |
| DIVERCOM SRL | 1.1M | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ COVASNA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.9%
- CA / angajat
- 176K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 94K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 94K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BROTURTUR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BROTURTUR S.R.L.(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 94K
- Rank RO
- #147.758
- ROZIN-STONE S.R.L.
- Revenue
- 927K
- Employees
- 6
- Profit
- 53.3K
- Rank RO
- #160.450
- DALLEN INVESTMENT GROUP SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #147.833
- NSPNIC 2017 SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -54.7K
- Rank RO
- #147.613
- AGAPE RESTAURANTS S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 41.3K
- Rank RO
- #147.940
- DALV CATERING SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #147.539
- BOBICOR ALEXINA S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 10.5K
- Rank RO
- #147.489
- ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- -256K
- Rank RO
- #147.442
- GEOFLOR PRODEXIM SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 271K
- Rank RO
- #148.207
- ONZE CHEMICAL SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 6
- Profit
- 93.4K
- Rank RO
- #148.431
- DIVERCOM SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #146.675
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BROTURTUR S.R.L.(current) | 1M | 6 | 94K | #147.758 |
| ROZIN-STONE S.R.L. | 927K | 6 | 53.3K | #160.450 |
| DALLEN INVESTMENT GROUP SRL | 1.1M | 6 | 195K | #147.833 |
| NSPNIC 2017 SRL | 1.1M | 6 | -54.7K | #147.613 |
| AGAPE RESTAURANTS S.R.L. | 1.1M | 6 | 41.3K | #147.940 |
| DALV CATERING SRL | 1.1M | 6 | -110K | #147.539 |
| BOBICOR ALEXINA S.R.L. | 1.1M | 6 | 10.5K | #147.489 |
| ATELIERELE P�TRA�CU S.R.L. | 1.1M | 6 | -256K | #147.442 |
| GEOFLOR PRODEXIM SRL | 1.1M | 6 | 271K | #148.207 |
| ONZE CHEMICAL SRL | 1M | 6 | 93.4K | #148.431 |
| DIVERCOM SRL | 1.1M | 6 | 5K | #146.675 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BROTURTUR S.R.L.(you) | ROZIN-STONE S.R.L. | DALLEN INVESTMENT GROUP SRL | NSPNIC 2017 SRL | AGAPE RESTAURANTS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 927K | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 94K | 53.3K | 195K | -54.7K | 41.3K |
| Margin | 8,9% | 5,8% | 18,4% | -5,2% | 3,9% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BROTURTUR S.R.L.”.