CSK PARTS ASSEMBLY S.R.L.

CUI 49329147·Reparații și instalații mașini·Bistrita-nasaud·Founded 2024

Revenue

33.4K

2024

Profit

5K

2024

Employees

1

2024

Margin

15,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CSK PARTS ASSEMBLY S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 33.4K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.916 la cifra de afaceri, #2.345 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CSK PARTS ASSEMBLY S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 33.4K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.1%.
Poziție în industrie
În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.916 la cifra de afaceri, #2.345 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.916 din 3.946 companii

Top 73.9%

Vezi clasamentul

După profit

#2.345 din 3.946 companii

Top 59.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.303 din 3.946 companii

Top 33.0%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.6M lei
Marjă medie
11.5%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri33.4K lei vs medie industrie 1.6M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit15.1% vs medie industrie 11.5%

Compania este 1.3× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
Firma (CUI 50480940)33.4K1Reparații și instalații mașini
Firma (CUI 50725536)33.2K1Reparații și instalații mașini
DISCOROV S.R.L.33.2K1Reparații și instalații mașini
CST MEDICAL INC S.R.L.33.2K1Reparații și instalații mașini
ANICRIS-IMPEX SRL33.1K1Reparații și instalații mașini
VULCANIZARE LA NELU�U S.R.L.33.8K1Reparații și instalații mașini
GEOKILY METAL-SPARK SRL33.8K1Reparații și instalații mașini
MACHINES SATU MARE SRL33.9K1Reparații și instalații mașini
ACT MEN SERV S.R.L.33.9K1Reparații și instalații mașini
DIESEL SERVICE REPAIR S.R.L.32.9K1Reparații și instalații mașini

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
15.1%
CA / angajat
33.4K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 67%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    33.4K
    Profit net
    5K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CSK PARTS ASSEMBLY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCSK PARTS ASSEMBLY S.R.L.(you)Firma (CUI 50480940)Firma (CUI 50725536)DISCOROV S.R.L.CST MEDICAL INC S.R.L.
Revenue
33.4K
33.4K
33.2K
33.2K
33.2K
Profit
5K
18.8K
24.1K
-12.1K
19.5K
Margin
15,1%
56,3%
72,4%
-36,5%
58,9%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CSK PARTS ASSEMBLY S.R.L.”.