CSISZAR S.R.L.
Revenue
464K
2024
Profit
165K
2024
Employees
3
2024
Margin
35,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CSISZAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 464K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.200 la cifra de afaceri, #825 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CSISZAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în COVASNA, având o cifră de afaceri de 464K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 35.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.200 la cifra de afaceri, #825 la profit, #1.460 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 7.8× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ASTKRYS FOREST S.R.L. | 481K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| A & A PREST FOR S.R.L. | 433K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TEKERES S.R.L. | 519K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| GRIZZLY-FOR S.R.L. | 415K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SCRIPCIUC FOREST S.R.L. | 465K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| TRICART SRL | 468K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| POMISORUL SRL | 460K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXPOCONSTRUCT FOREST SRL | 470K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| HARVISILVA SRL | 471K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXFOR IANIGRI SRL | 472K | 3 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ COVASNA
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 35.5%
- CA / angajat
- 155K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 464K
- Profit net
- 165K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 464K | 165K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CSISZAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CSISZAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 464K
- Employees
- 3
- Profit
- 165K
- Rank RO
- #238.309
- ASTKRYS FOREST S.R.L.
- Revenue
- 481K
- Employees
- 3
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #233.801
- A & A PREST FOR S.R.L.
- Revenue
- 433K
- Employees
- 3
- Profit
- 24.3K
- Rank RO
- #247.653
- TEKERES S.R.L.
- Revenue
- 519K
- Employees
- 3
- Profit
- 782 lei
- Rank RO
- #224.341
- GRIZZLY-FOR S.R.L.
- Revenue
- 415K
- Employees
- 3
- Profit
- -19.7K
- Rank RO
- #253.100
- SCRIPCIUC FOREST S.R.L.
- Revenue
- 465K
- Employees
- 3
- Profit
- 147K
- Rank RO
- #238.167
- TRICART SRL
- Revenue
- 468K
- Employees
- 3
- Profit
- -72.4K
- Rank RO
- #237.336
- POMISORUL SRL
- Revenue
- 460K
- Employees
- 3
- Profit
- -518K
- Rank RO
- #239.605
- EXPOCONSTRUCT FOREST SRL
- Revenue
- 470K
- Employees
- 3
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #236.822
- HARVISILVA SRL
- Revenue
- 471K
- Employees
- 3
- Profit
- 19.6K
- Rank RO
- #236.516
- EXFOR IANIGRI SRL
- Revenue
- 472K
- Employees
- 3
- Profit
- 97.6K
- Rank RO
- #236.171
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CSISZAR S.R.L.(current) | 464K | 3 | 165K | #238.309 |
| ASTKRYS FOREST S.R.L. | 481K | 3 | -13.9K | #233.801 |
| A & A PREST FOR S.R.L. | 433K | 3 | 24.3K | #247.653 |
| TEKERES S.R.L. | 519K | 3 | 782 lei | #224.341 |
| GRIZZLY-FOR S.R.L. | 415K | 3 | -19.7K | #253.100 |
| SCRIPCIUC FOREST S.R.L. | 465K | 3 | 147K | #238.167 |
| TRICART SRL | 468K | 3 | -72.4K | #237.336 |
| POMISORUL SRL | 460K | 3 | -518K | #239.605 |
| EXPOCONSTRUCT FOREST SRL | 470K | 3 | -122K | #236.822 |
| HARVISILVA SRL | 471K | 3 | 19.6K | #236.516 |
| EXFOR IANIGRI SRL | 472K | 3 | 97.6K | #236.171 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CSISZAR S.R.L.(you) | ASTKRYS FOREST S.R.L. | A & A PREST FOR S.R.L. | TEKERES S.R.L. | GRIZZLY-FOR S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 464K | 481K | 433K | 519K | 415K |
| Profit | 165K | -13.9K | 24.3K | 782 lei | -19.7K |
| Margin | 35,5% | -2,9% | 5,6% | 0,2% | -4,7% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CSISZAR S.R.L.”.