Competitori și alternative la CSA ORNAMENT S.R.L.
Companii similare cu CSA ORNAMENT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 47), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CSA ORNAMENT S.R.L. | 91K | -28.7K | 2 | #500.462 | #70.671 |
| DAVARA STORE SRL | 95.6K | 7K | 2 | #496.315 | #70.140 |
| STORE HAVEN S.R.L. | 103K | -45.5K | 2 | #486.907 | #68.893 |
| PROD-AUTO-DECEBAL S.R.L. | 81.6K | -11.8K | 2 | #515.958 | #72.664 |
| IANIS & DARIUS S.R.L. | 81.3K | -70K | 2 | #516.363 | #72.716 |
| COMIXT SRL | 106K | -55.6K | 2 | #482.505 | #68.335 |
| TANIA & GISA S.R.L. | 92.5K | -44.2K | 2 | #500.546 | #70.681 |
| SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP DUMITRESTI | 92.5K | -6.4K | 2 | #500.548 | #70.682 |
| EMTEC ELECTROMECANIC SRL | 92.5K | -14.4K | 2 | #500.564 | #70.689 |
| SQUARE-CRESCENT S.R.L. | 80.5K | -93.3K | 2 | #517.545 | #72.889 |
| IRIGAZ SRL | 92.2K | -51.1K | 2 | #500.893 | #70.735 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 47, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu CSA ORNAMENT S.R.L..
- DAVARA STORE SRL · MARAMURES · 95.6K · Rank #496.315
- STORE HAVEN S.R.L. · MARAMURES · 103K · Rank #486.907
- PROD-AUTO-DECEBAL S.R.L. · MARAMURES · 81.6K · Rank #515.958
- IANIS & DARIUS S.R.L. · MARAMURES · 81.3K · Rank #516.363
- COMIXT SRL · MARAMURES · 106K · Rank #482.505
- TANIA & GISA S.R.L. · CONSTANTA · 92.5K · Rank #500.546
- SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP DUMITRESTI · C39 · 92.5K · Rank #500.548
- EMTEC ELECTROMECANIC SRL · BUCURESTI · 92.5K · Rank #500.564
- SQUARE-CRESCENT S.R.L. · MARAMURES · 80.5K · Rank #517.545
- IRIGAZ SRL · BIHOR · 92.2K · Rank #500.893