TANIA & GISA S.R.L.
Revenue
92.3K
2024
Profit
-44.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
-47,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
TANIA & GISA S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 92.3K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #70.681 la cifra de afaceri, #118.887 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- TANIA & GISA S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 92.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -47.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #70.681 la cifra de afaceri, #118.887 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -13.1× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| E.V.E PERFECT EXPRES S.R.L. | 93.4K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| SHANARYA TRANS SRL | 97.6K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| IULIA - CLAU BUSSINES S.R.L. | 87.4K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| FLORALNYK S.R.L. | 98.5K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| OPTI PLUS SRL | 84.8K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| TOTAL VASCOM S.R.L. | 81.1K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP DUMITRESTI | 92.5K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| EMTEC ELECTROMECANIC SRL | 92.5K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| CSA ORNAMENT S.R.L. | 92.5K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| IRIGAZ SRL | 92.2K | 2 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -47.8%
- CA / angajat
- 46.2K
- Scor risc (0–100)
- 74
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 92.3K
- Profit net
- -44.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 92.3K | -44.2K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la TANIA & GISA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TANIA & GISA S.R.L.(current)
- Revenue
- 92.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -44.2K
- Rank RO
- #500.546
- E.V.E PERFECT EXPRES S.R.L.
- Revenue
- 93.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -26K
- Rank RO
- #499.319
- SHANARYA TRANS SRL
- Revenue
- 97.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.7K
- Rank RO
- #493.736
- IULIA - CLAU BUSSINES S.R.L.
- Revenue
- 87.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -80.8K
- Rank RO
- #507.649
- FLORALNYK S.R.L.
- Revenue
- 98.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -82.2K
- Rank RO
- #492.455
- OPTI PLUS SRL
- Revenue
- 84.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -80.5K
- Rank RO
- #511.386
- TOTAL VASCOM S.R.L.
- Revenue
- 81.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.8K
- Rank RO
- #516.652
- SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP DUMITRESTI
- Revenue
- 92.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #500.548
- EMTEC ELECTROMECANIC SRL
- Revenue
- 92.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -14.4K
- Rank RO
- #500.564
- CSA ORNAMENT S.R.L.
- Revenue
- 92.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -28.7K
- Rank RO
- #500.462
- IRIGAZ SRL
- Revenue
- 92.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -51.1K
- Rank RO
- #500.893
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TANIA & GISA S.R.L.(current) | 92.3K | 2 | -44.2K | #500.546 |
| E.V.E PERFECT EXPRES S.R.L. | 93.4K | 2 | -26K | #499.319 |
| SHANARYA TRANS SRL | 97.6K | 2 | -75.7K | #493.736 |
| IULIA - CLAU BUSSINES S.R.L. | 87.4K | 2 | -80.8K | #507.649 |
| FLORALNYK S.R.L. | 98.5K | 2 | -82.2K | #492.455 |
| OPTI PLUS SRL | 84.8K | 2 | -80.5K | #511.386 |
| TOTAL VASCOM S.R.L. | 81.1K | 2 | -17.8K | #516.652 |
| SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP DUMITRESTI | 92.5K | 2 | -6.4K | #500.548 |
| EMTEC ELECTROMECANIC SRL | 92.5K | 2 | -14.4K | #500.564 |
| CSA ORNAMENT S.R.L. | 92.5K | 2 | -28.7K | #500.462 |
| IRIGAZ SRL | 92.2K | 2 | -51.1K | #500.893 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | TANIA & GISA S.R.L.(you) | E.V.E PERFECT EXPRES S.R.L. | SHANARYA TRANS SRL | IULIA - CLAU BUSSINES S.R.L. | FLORALNYK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 92.3K | 93.4K | 97.6K | 87.4K | 98.5K |
| Profit | -44.2K | -26K | -75.7K | -80.8K | -82.2K |
| Margin | -47,8% | -27,8% | -77,5% | -92,4% | -83,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “TANIA & GISA S.R.L.”.