CPC LUC S.R.L.
Revenue
233K
2024
Profit
-502K
2024
Employees
—
2024
Margin
-214,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CPC LUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 233K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.946 la cifra de afaceri, #28.436 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CPC LUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 233K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -214.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.946 la cifra de afaceri, #28.436 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -13.3× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TEAL AND GREEN S.R.L. | 233K | 1 | Activități profesionale |
| NEO PROIECT S.R.L. | 236K | 1 | Activități profesionale |
| PROGENEX S.R.L. | 231K | 1 | Activități profesionale |
| SURVONE SRL | 231K | 1 | Activități profesionale |
| G.A.D. PROIECT DRUM S.R.L. | 237K | 1 | Activități profesionale |
| HYDROPROCONS S.R.L. | 230K | 1 | Activități profesionale |
| STRUCTURAL STEEL DESIGN S.R.L. | 238K | 1 | Activități profesionale |
| PROJECT COLOSSEUM SRL | 227K | 1 | Activități profesionale |
| RTBA ARCHITECTS S.R.L. | 240K | 1 | Activități profesionale |
| ASIMPTOTIC SRL | 226K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -214.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 233K
- Profit net
- -502K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 233K | -502K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CPC LUC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CPC LUC S.R.L.(current)
- Revenue
- 233K
- Employees
- 0
- Profit
- -502K
- Rank RO
- #359.625
- TEAL AND GREEN S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 1
- Profit
- 95.8K
- Rank RO
- #360.354
- NEO PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 1
- Profit
- 102K
- Rank RO
- #358.023
- PROGENEX S.R.L.
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- 137K
- Rank RO
- #361.308
- SURVONE SRL
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- 130K
- Rank RO
- #361.672
- G.A.D. PROIECT DRUM S.R.L.
- Revenue
- 237K
- Employees
- 1
- Profit
- 102K
- Rank RO
- #357.042
- HYDROPROCONS S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 1
- Profit
- 82.7K
- Rank RO
- #362.366
- STRUCTURAL STEEL DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 1
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #356.163
- PROJECT COLOSSEUM SRL
- Revenue
- 227K
- Employees
- 1
- Profit
- 140K
- Rank RO
- #364.780
- RTBA ARCHITECTS S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 1
- Profit
- 78.3K
- Rank RO
- #354.365
- ASIMPTOTIC SRL
- Revenue
- 226K
- Employees
- 1
- Profit
- 60.3K
- Rank RO
- #365.304
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CPC LUC S.R.L.(current) | 233K | 0 | -502K | #359.625 |
| TEAL AND GREEN S.R.L. | 233K | 1 | 95.8K | #360.354 |
| NEO PROIECT S.R.L. | 236K | 1 | 102K | #358.023 |
| PROGENEX S.R.L. | 231K | 1 | 137K | #361.308 |
| SURVONE SRL | 231K | 1 | 130K | #361.672 |
| G.A.D. PROIECT DRUM S.R.L. | 237K | 1 | 102K | #357.042 |
| HYDROPROCONS S.R.L. | 230K | 1 | 82.7K | #362.366 |
| STRUCTURAL STEEL DESIGN S.R.L. | 238K | 1 | 171K | #356.163 |
| PROJECT COLOSSEUM SRL | 227K | 1 | 140K | #364.780 |
| RTBA ARCHITECTS S.R.L. | 240K | 1 | 78.3K | #354.365 |
| ASIMPTOTIC SRL | 226K | 1 | 60.3K | #365.304 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CPC LUC S.R.L.(you) | TEAL AND GREEN S.R.L. | NEO PROIECT S.R.L. | PROGENEX S.R.L. | SURVONE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 233K | 233K | 236K | 231K | 231K |
| Profit | -502K | 95.8K | 102K | 137K | 130K |
| Margin | -214,8% | 41,2% | 43,2% | 59,2% | 56,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CPC LUC S.R.L.”.