Competitori și alternative la CLAUMARADEN SRL
Companii similare cu CLAUMARADEN SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CLAUMARADEN SRL | 570K | 600 lei | 5 | #194.069 | #14.449 |
| RĂŽÂŞCO RMM CONSTRUCT S.R.L. | 702K | 2.5K | 5 | #189.033 | #14.130 |
| ATKA CONSTRUCT SRL | 708K | 132K | 5 | #188.168 | #14.076 |
| NAIZ PROMPT CONSTRUCT S.R.L. | 714K | 41.2K | 5 | #187.176 | #14.004 |
| ADIA ROM IMPEX S.R.L. | 723K | 325K | 5 | #185.942 | #13.920 |
| SMM RENOVATION S.R.L. | 742K | 82.8K | 5 | #183.163 | #13.737 |
| NORD CONSTRUCT GRIG SRL | 755K | 31.7K | 5 | #181.159 | #13.598 |
| ANDOCRIS INVENT CONSTRUCT SRL | 671K | 139K | 5 | #194.134 | #14.452 |
| CONS TIME IDEAL SRL | 671K | 162K | 5 | #194.172 | #14.455 |
| DEN ALIN CONSTRUCT S.R.L. | 672K | 19.2K | 5 | #193.955 | #14.444 |
| BALIEMA CONSTRUCT SRL | 672K | -303K | 5 | #193.943 | #14.443 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu CLAUMARADEN SRL.
- RĂŽÂŞCO RMM CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 702K · Rank #189.033
- ATKA CONSTRUCT SRL · MARAMURES · 708K · Rank #188.168
- NAIZ PROMPT CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 714K · Rank #187.176
- ADIA ROM IMPEX S.R.L. · MARAMURES · 723K · Rank #185.942
- SMM RENOVATION S.R.L. · MARAMURES · 742K · Rank #183.163
- NORD CONSTRUCT GRIG SRL · MARAMURES · 755K · Rank #181.159
- ANDOCRIS INVENT CONSTRUCT SRL · ILFOV · 671K · Rank #194.134
- CONS TIME IDEAL SRL · OLT · 671K · Rank #194.172
- DEN ALIN CONSTRUCT S.R.L. · IASI · 672K · Rank #193.955
- BALIEMA CONSTRUCT SRL · MURES · 672K · Rank #193.943