CINOR S.R.L.
Revenue
455K
2024
Profit
97.9K
2024
Employees
4
2024
Margin
21,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CINOR S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 455K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #9.922 la cifra de afaceri, #17.521 la profit, #2.013 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CINOR S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 455K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #9.922 la cifra de afaceri, #17.521 la profit, #2.013 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PINBUD INTERNATIONAL SRL | 466K | 4 | IT |
| AWEB DESIGN SRL | 439K | 4 | IT |
| SYSCRAFT S.R.L. | 499K | 4 | IT |
| DEVOPSFAMILY S.R.L. | 500K | 4 | IT |
| SYNERGIZER BUSINESS SOLUTIONS SRL | 502K | 4 | IT |
| ELECTRO-OPTIC (EL-OP) S.R.L. | 408K | 4 | IT |
| ONLINE MARKETING PRODUCTIONS SRL | 399K | 4 | IT |
| MIDDLEOUT SRL | 398K | 4 | IT |
| DEEPTV SERVICES SRL | 456K | 4 | IT |
| TRANSILVANIA INDUSTRIAL BUSINESS SOLUTION ERP SRL | 461K | 4 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 21.5%
- CA / angajat
- 114K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 455K
- Profit net
- 97.9K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 455K | 97.9K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 62)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CINOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CINOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 455K
- Employees
- 4
- Profit
- 97.9K
- Rank RO
- #240.699
- PINBUD INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 466K
- Employees
- 4
- Profit
- 37.6K
- Rank RO
- #237.711
- AWEB DESIGN SRL
- Revenue
- 439K
- Employees
- 4
- Profit
- 81.5K
- Rank RO
- #245.728
- SYSCRAFT S.R.L.
- Revenue
- 499K
- Employees
- 4
- Profit
- -1.2M
- Rank RO
- #229.047
- DEVOPSFAMILY S.R.L.
- Revenue
- 500K
- Employees
- 4
- Profit
- 42.2K
- Rank RO
- #228.918
- SYNERGIZER BUSINESS SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 502K
- Employees
- 4
- Profit
- -86.8K
- Rank RO
- #228.233
- ELECTRO-OPTIC (EL-OP) S.R.L.
- Revenue
- 408K
- Employees
- 4
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #255.568
- ONLINE MARKETING PRODUCTIONS SRL
- Revenue
- 399K
- Employees
- 4
- Profit
- -27.8K
- Rank RO
- #258.367
- MIDDLEOUT SRL
- Revenue
- 398K
- Employees
- 4
- Profit
- -376K
- Rank RO
- #258.593
- DEEPTV SERVICES SRL
- Revenue
- 456K
- Employees
- 4
- Profit
- 14.9K
- Rank RO
- #240.692
- TRANSILVANIA INDUSTRIAL BUSINESS SOLUTION ERP SRL
- Revenue
- 461K
- Employees
- 4
- Profit
- -86.3K
- Rank RO
- #239.316
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CINOR S.R.L.(current) | 455K | 4 | 97.9K | #240.699 |
| PINBUD INTERNATIONAL SRL | 466K | 4 | 37.6K | #237.711 |
| AWEB DESIGN SRL | 439K | 4 | 81.5K | #245.728 |
| SYSCRAFT S.R.L. | 499K | 4 | -1.2M | #229.047 |
| DEVOPSFAMILY S.R.L. | 500K | 4 | 42.2K | #228.918 |
| SYNERGIZER BUSINESS SOLUTIONS SRL | 502K | 4 | -86.8K | #228.233 |
| ELECTRO-OPTIC (EL-OP) S.R.L. | 408K | 4 | 12.5K | #255.568 |
| ONLINE MARKETING PRODUCTIONS SRL | 399K | 4 | -27.8K | #258.367 |
| MIDDLEOUT SRL | 398K | 4 | -376K | #258.593 |
| DEEPTV SERVICES SRL | 456K | 4 | 14.9K | #240.692 |
| TRANSILVANIA INDUSTRIAL BUSINESS SOLUTION ERP SRL | 461K | 4 | -86.3K | #239.316 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CINOR S.R.L.(you) | PINBUD INTERNATIONAL SRL | AWEB DESIGN SRL | SYSCRAFT S.R.L. | DEVOPSFAMILY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 455K | 466K | 439K | 499K | 500K |
| Profit | 97.9K | 37.6K | 81.5K | -1.2M | 42.2K |
| Margin | 21,5% | 8,1% | 18,6% | -231,8% | 8,5% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CINOR S.R.L.”.